
Джерело безперебійного живлення DC UPS Trinix TRX-MUPS-1812 Type-C (20000mAh LiFePo4) 5V/9V/12V/48V/PoE, LiFePo4 4*5Ah, для
3 150 ₴
- В наличии
- Код: 42-00149
Мініатюрне джерело безперебійного живлення Trinix TRX-MUPS-1812 Type-C (20000mAh LiFePo4) з чотирма вбудованими акумуляторними батареями LiFePo4 ємністю 5000 мА·год (загальна ємність 20000 мА·год), вихідні інтерфейси USB, Type-C, DC, Passive PoE, вихідна напруга 5 В (USB) + 5 В (Type-C) + 9/12 В (DC) – перемикається + 48 В (Passive PoE), вихідна напруга/струм кожного виходу: USB: 5В/2А, Type-C: 5В/1А, DC: 9В/2А, 12В/1.5А, PoE: 48В/0.35А, максимальна вихідна потужність 18 Вт, вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
Порт PoE має пасивний вихід, тобто на виході порту завжди присутня напруга 48 В. Підключене обладнання, яке не підтримує PoE, може вийти з ладу (ПК, ноутбуки, комутатори, роутери та ін.).
У комплекті мережевий кабель живлення 220В для мініДБЖ довжиною 80 см, кабель живлення DC-DC довжиною 35 см з роз’ємами, розгалужувач живлення DC-2 DC довжиною 60 см з роз’ємами.
Застосування
ДБЖ постійного струму Trinix TRX-MUPS-1812 Type-C дозволяє живити обладнання під час відключення електроенергії. Забезпечує живлення і безперебійну роботу таких пристроїв як роутер, медіаконвертер, модем, відеокамери, LED-освітлення. Можна використовувати як повербанк завдяки наявності USB-порту.
Миттєве перемикання на вбудовану акумуляторну батарею дозволить працювати в інтернеті без переривання зв’язку під час вимкнення електроенергії.
Ключові властивості
- Вбудовані 4 LiFePo4 акумуляторні батареї ємністю 5000 мА·год (загальна ємність 20000 мА·год).
- Вихідні інтерфейси USB, Type-C, DC, Passive PoE, вихідна напруга 5 В (USB) + 5 В (Type-C) + 9/12 В (DC) – перемикається + 48 В (Passive PoE). Вихідна напруга та струм кожного виходу: USB: 5В/2А, Type-C: 5В/1А, DC: 9В/2А, 12В/1.5А, Passive PoE: 48В/0.35А.
- Максимальна вихідна потужність 18 Вт.
- Вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
- Система захисту від перезарядження, перерозрядження, короткого замикання.
- Індикатор рівня заряду батареї та статусу роботи пристрою.
- Компактний і легкий пристрій з розмірами 206 / 120 / 35 мм та вагою 640 г.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 18 Вт |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20 Ah |
| Ємність акумулятора, А*год | 20 |
| Интерфейсы | 1 х DC,1 х USB Type-A,1 х USB Type-C,RJ-45 |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Вес | 640 г |
| Выходное напряжение | 5 В, 9 В, 12 В, 48 В |
| Вихідна напруга, В | USB: 5В/2А<br>Type-C: 5В/1А<br>DC: 9В/2А<br>12В/1.5А<br>PoE: 48В/0.35А |
| Вихідний інтерфейс | DC (12 В), DC (9 В), PoE (48 В) passive, USB Type A, USB Type C |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Габарити | 206 х 120 х 35 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю, м | 0.8 |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал, Роутер |
| Захист | Захист від перезарядки,Від перевантаження,Від короткого замикання |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Міні ДБЖ<br>Кабель живлення<br>Розгалужувач 1 DC на 2 DC<br>Посібник користувача |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Номинальная мощность | 18 Вт |
| Особенности | Акумуляторна батарея LiFePo4, Холодний старт, Зі стабілізатором напруги |
| Назначение | Для роутера, Для відеоспостереження, Для аудіо і відеотехніки, Для будинку |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 206 / 120 / 35 мм |
| Розміри, мм | 206 / 120 / 35 |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип використовуваної батареї | LiFePO4 |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
- Цена: 3 150 ₴










