
Серверна полиця Trinix TRX-600D/SH Black для комутаційної шафи глибиною 600 мм (25-00094)
917 ₴
- В наличии
- Код: 25-00094
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серверна полиця для комутаційної шафи глибиною 600 мм; максимальне навантаження 80 кг; матеріал корпусу сталь; розміри 488 / 400 / 48 мм; кріпильні елементи в комплекті
Серверна полиця Trinix TRX-600D/SH Black призначена для використання у комутаційних шафах зі стандартною глибиною 600 мм. Максимальне навантаження 80 кг. Кріпильні елементи в комплекті.
Застосування
Полиця призначена для встановлення всередині комутаційних (серверних) шаф, застосовується для розміщення мережевого обладнання, блоків живлення та інших пристроїв.
Ключові властивості
- Підходить для встановлення у комутаційні шафи глибиною 600 мм.
- Максимальне навантаження полиці 80 кг.
- Має вбудовані кріплення для максимально надійного розташування у шафі.
- Можливість додаткового закріплення обладнання стяжками.
- Отвори у полиці забезпечують ефективну циркуляцію повітря, що допомагає уникнути перегріву обладнання.
- Всі кріпильні елементи йдуть у комплекті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Для шаф глибиною 600 мм<br>Максимальне навантаження 80 кг<br>Отвори для циркуляції повітря<br>Можливість закріплення обладнання стяжками |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Серверна полиця |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Матеріал виконання | Сталь |
| Материал корпуса | Сталь |
| Назначение | Для серверних шаф |
| Розміри | 488х400х48 мм |
| Розміри, мм | 488 / 400 / 48 |
| Тип | Полиці стаціонарні |
| Тип устройства | Полиця |
| Формфактор | 19" |
Информация для заказа
- Цена: 917 ₴



