Генератор бензиновий трифазний Bison BS12000-3 з номінальною потужністю 9 кВт / максимальною потужність 9.5 кВт, вихідна напруга AC 220/380 В, 2 розетки 220 В, 1 розетка 380 В. Тип запуску: електричний стартер / ручний, роз’єм для підключення автоматичного введення резерву (ATS). Одноциліндровий двигун об'ємом 499 см.куб., об'єм паливного баку 25 л, об'єм мастила в картері 1.2 л.
Генератор може працювати як однофазний з меншою потужністю.
Для зручного транспортування призначені ручка та колеса.
Бензиновий генератор – що це таке
Генератор призначений для автономного резервного живлення підключеного електрообладнання, наприклад, під час відсутності централізованого електропостачання – побутової техніки, комп'ютерів, електроінструментів, освітлення, іншого устаткування.
Складається конструктивно з двох основних частин: альтернатора (або власне генератора), який виробляє електроенергію, та двигуна, який приводить у дію альтернатор. Тип палива для роботи генератора – бензин.
Бензинові генератори прості в роботі та обслуговуванні, двигун на бензині більше пристосований для роботи в холодну пору року (порівняно з дизельними двигунами).
Застосування
Залежно від потужності генератор може застосовуватися для забезпечення електроенергією електроприладів як у приватних будинках, так і в офісних приміщеннях, магазинах або на промислових об'єктах чи об'єктах критичної інфраструктури, медичних закладах тощо.
Завдяки портативності бензиновий генератор зручно перевозити та використовувати у місцях, де відсутні лінії електропередач, але є потреба в електроживленні, наприклад, у гаражах, на будівельних майданчиках, для туризму.
Ключові властивості та характеристики Bison BS12000-3
- Тип генератора – бензиновий (тип палива – бензин), трифазний. Може працювати як однофазний з меншою потужністю.
- Номінальна потужність 9 кВт, максимальна потужність 9.5 кВт.
- Вихідна напруга AC 220/380 В 50 Гц.
- Є дві розетки 220 В, одна розетка 380 В для підключення навантаження.
- Тип запуску: електростартер (за допомогою ключа запалювання) / ручний (резервний).
- Однією з ключових особливостей цього генератора є роз’єм для підключення автоматичного введення резерву (АВР / ATS). Система АВР дозволяє генератору автоматично запускатися при відключенні електроенергії та автоматично вимикатися, коли живлення відновлюється.
- Габарити: розміри (д / ш / в) 755 / 570 / 605 мм, вага 99.9 кг.
- Для зручного транспортування та переміщення генератора корпус оснащено ручкою та колесами.
Технічні характеристики альтернатора
Альтернатор перетворює механічну енергію обертання вала двигуна в електричну енергію змінного струму.
- Наявна функція AVR – електронне автоматичне регулювання стабілізації напруги, що не потребує додаткового живлення.
- Коефіцієнт потужності 1.
- Номінальна частота 50 Гц.
- Матеріал обмотки – мідь, дозволяє працювати при великих навантаженнях.
Технічні характеристики двигуна
- Модель BS194F, тип: одноциліндровий чотиритактний OHV (з верхнім розташуванням клапанів). Чотиритактний двигун характеризується економічністю з точки зору витрат палива, великим ресурсом, відсутністю вібрації.
- Об'єм двигуна 499 см.куб.
- Об'єм паливного баку 25 л, є показник рівня палива.
- Мінімальні витрати палива: 370 г на кВт/год.
- Об'єм мастила в картері 1.2 л.
- Номінальна швидкість двигуна 3600 об/хв.
- Діаметр та хід поршня 94/72 мм, ступінь стиснення 8.7.
- Повітряне охолодження.
- Система запалювання: TCI (транзисторне запалювання).
Використання генератора
Для контролю стану правильної роботи, електрогенератор оснащений всіма необхідними датчиками та показниками:
- показник рівня палива;
- вольтметр;
- запобіжники.
Вбудована система захисту двигуна: якщо рівень моторного мастила занадто низький, генератор автоматично вимкнеться, щоб запобігти ушкоджень.
Особливості встановлення
Зверніть увагу: згідно техніки безпеки працюючий генератор потрібно встановлювати на відкритому просторі, на рівній горизонтальній поверхні, щонайменше на відстані одного метра від будівель або іншого обладнання та на відстані 6 метрів від вікон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bison |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне введення резерву | Роз’єм для підключення автоматичного введення резерву (ATS) |
| Вес | 99.9 кг |
| Вес (кг) | 99.9 |
| Вид | Електростанції |
| Вид палива | Бензин |
| Выходное напряжение | 220 В, 400 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Двигатель | Одноциліндровий чотиритактний OHV з примусовим повітряним охолодженням |
| Діаметр та хід поршня | 94/72 мм |
| Коэффициент мощности | COSφ: 1 |
| Комплектация | Ручка та колеса для транспортування |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество розеток | 230 В – 2 шт., 380 В – 1 шт. |
| Количество фаз | Однофазний + Трифазний |
| Максимальная мощность | 9.5 кВт |
| Марка та склад палива | Бензин А-95 |
| Материал обмотки | Медь |
| Модель двигуна | BS194F |
| Номинальное напряжение, В | 220, 400 |
| Номинальная мощность | 9 кВт |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Номінальна швидкість двигуна | 3600 об/хв |
| Объем двигателя | 499 см.куб. |
| Об'єм двигуна, куб см | 499 |
| Об'єм масляного картера | 1.2 л |
| Об'єм мастила в картері | 1.2 л |
| Об'єм паливного бака, л | 25 |
| Об'єм паливного баку | 25 л |
| Оснащение | Автоматичний регулятор напруги (AVR), Вольтметр, Датчик рівня палива, З акумуляторною батареєю, З колесами, Захист від низького рівня оливи |
| Особливості моделі | Ручка та колеса для транспортування |
| Охлаждение | Воздушное |
| Показник рівня палива | Да |
| Регулятор напруги | Да |
| Режим работы | Резервний |
| Розетки | 1 x 16 А (400 В), 2 х Schuko (16 A 230 B) |
| Розміри | 755 / 570 / 605 мм |
| Розміри, мм | 750 х 575 х 610 |
| Система зажигания | TCI |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Система пуска | Електричний пуск, Ручний стартер |
| Степень сжатия | 8.7 |
| Тип альтернатора | Синхронний |
| Тип установки | Портативна |
| Тип двигателя | Одноциліндровий чотиритактний OHV з примусовим повітряним охолодженням |
| Тип запуска | Електричний, Ручний |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип устройства | Генератор бензиновий |
| Фаза | 3/3 |
| Время автономной работы | 8 год |
| Частота, Гц | 50 |
- Цена: 51 386 ₴











