
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 100Аг 51.2В 5120Втг Must LP16-48100 настінний монтаж (42-00151)
34 004 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00151
Must LP16-48100 – літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея напругою 51.2 В та ємністю 100 Аг / 5120 Втг, складова системи накопичення енергії. Максимальний струм заряду/розряду 100 А/100 А. Ресурс: 6000 циклів заряджання-розряджання. Комунікаційні порти CAN, RS485, RS232, WiFi. В одну систему можна підключити до 15 акумуляторних модулів. Настінний монтаж.
Застосування
Акумуляторна батарея Must є складовою системи накопичення і зберігання енергії за допомогою акумуляторних батарей на основі літій-залізо-фосфатної технології. Вона дає змогу накопичувати енергію в батареях, а потім витрачати її пізніше, коли це більш економічно вигідно, наприклад у години пікових навантажень, або у випадках відключення чи перебоїв електропостачання. Найчастіше використовується як джерело резервного або безперебійного живлення.
Must LP16-48100 – це низькоковольтна система зберігання з можливістю розширення. Може складатися максимально з 15 модулів. Використовується лише у приміщеннях.
Ключові властивості та можливості
- Заснована на технології LiFePO4, що характеризується швидким заряджанням, невеликою втратою ємності, великим ресурсом циклів заряду-розряду, стабільною вихідною напругою, широким діапазоном робочих температур.
- Комунікаційні порти RS485, CAN для підключення до інверторів, RS232 для підключення до ПК та налаштування.
- Вбудований WiFi для підключення до смартфону і віддаленого керування системою і моніторингу стану через застосунок.
- Ресурс акумуляторної батареї складає 6000 циклів заряду-розряду.
- Може використовуватися як окремий накопичувач енергії або у складі системи накопичення, з максимальним підключенням 15 модулів.
- LCD-дисплей для відображення роботи акумуляторної батареї.
- Акумуляторна батарея нетоксична, екологічно чиста і безпечна для навколишнього середовища.
- Сумісність з інверторами бренду Must та іншими інверторами популярних брендів.
- Настінне встановлення.
Використовувати лише у приладах, що підтримують даний LiFePO4 тип акумуляторних батарей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Интерфейсы | 1 x CAN, 1 x RS485, 1 x RS232, 1 x WiFi |
| Вес | 45 кг |
| Вес (кг) | 45 |
| Висота, мм | 442 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина, мм | 177 |
| Додаткові характеристики | більше 6000 циклів заряджання-розряджання<br>паралельне підключення до 15 батарей<br>система захисту від перезаряду, короткого замикання, перегріву<br>екологічно чиста |
| Допустима потужність, Вт | - |
| Діапазон максимальних температур, °С | -5 - +35 |
| Діапазон робочих температур, °С | -5 - +35 |
| Применение | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Захист | Від короткого замикання <br> Від перегрівання <br> Від перевантажень |
| Класс защиты | IP21 |
| Комплектация | Настінна літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Количество фаз | - |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальна енергоємність | 5120 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | Настенный |
| Напряжение | 51.2 В |
| Напруга акумуляторної батареї, В | 51.2 |
| Напруга завершення заряду | 58.4 В |
| Номинальная мощность, Вт | 5120 |
| Особенности | швидке заряджання<br>невелика втрата ємності<br>великі цикли заряду-розряду<br>стабільна вихідна напруга<br>широкий діапазон робочих температур |
| Під'єднання пристрою | До мережі |
| Рабочая температура | -5 °С ~ +35 °С |
| Розміри | 625.5 / 442 / 177 мм |
| Розміри, мм | 625.5 / 442 / 177 |
| Струм зарядки батареї, А | 100 |
| Степень защиты | IP21 |
| Температура заряду | 0 °C ~ + 45 °C |
| Температура розряду | -10 °C ~ +55 °C |
| Тип | Hybrid |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип защиты | Від короткого замикання, розряду/перезаряду, перегріву, надмірного струму |
| Тип монтажа | Внутренний |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
| Форма вихідного сигналу | - |
| Ширина, мм | 625.5 |
- Цена: 34 004 ₴







