
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 120Аг 51.2В 6144Втг Sako Li-Sun 48V120AH LiFePo4 настінний монтаж
59 549 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00155
Sako SK-51.2V120Ah Li-Sun series – літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея напругою 51.2 В та ємністю 120 А·год / 6144 Вт·год, складова системи накопичення енергії. Максимальний струм заряду/розряду 50 А/100 А. Ресурс: 6000 циклів заряджання-розряджання. Комунікаційні порти CAN, RS485. В одну систему можна підключити до 15 акумуляторних модулів. Настінний монтаж.
Застосування
Акумуляторна батарея Sako є складовою системи накопичення і зберігання енергії за допомогою акумуляторних батарей на основі літій-залізо-фосфатної технології. Вона дає змогу накопичувати енергію в батареях, а потім витрачати її пізніше, коли це більш економічно вигідно, наприклад у години пікових навантажень, або у випадках відключення чи перебоїв електропостачання. Найчастіше використовується як джерело резервного або безперебійного живлення.
Sako SK-51.2V120Ah Li-Sun series LiFePO4 – це низькоковольтна система зберігання з можливістю розширення. Може складатися максимально з 15 модулів. Використовується лише у приміщеннях.
Ключові властивості та можливості
- Заснована на технології LiFePO4, що характеризується швидким заряджанням, невеликою втратою ємності, великим ресурсом циклів заряду-розряду, стабільною вихідною напругою, широким діапазоном робочих температур.
- Комунікаційні порти RS485, CAN для підключення до інверторів.
- Ресурс акумуляторної батареї складає 6000 циклів заряду-розряду.
- Може використовуватися як окремий накопичувач енергії або у складі системи накопичення, з максимальним підключенням 15 модулів.
- LCD-дисплей для відображення роботи акумуляторної батареї.
- Акумуляторна батарея нетоксична, екологічно чиста і безпечна для навколишнього середовища.
- Сумісність з інверторами бренду Sako та іншими інверторами популярних брендів.
- Захист від перезаряду/перерозряду, короткого замикання, надмірного струму, перегріву.
- Настінне встановлення.
Використовувати лише у приладах, що підтримують даний LiFePO4 тип акумуляторних батарей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sako |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Интерфейсы | CAN, RS485 |
| Бренд | Sako |
| Вес | 54.5 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP20 |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Монтаж | Настенный |
| Напряжение | 51.2 В |
| Напруга завершення заряду | 57.6 В |
| Потужність акумулятора | 6144 Втг |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 641 / 389 / 179 мм |
| Розміри, мм | 641 / 389 / 179 |
| Тип защиты | Від короткого замикання, розряду/перезаряду, перегріву, надмірного струму |
| Тип клем | M8 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 59 549 ₴






