
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 100Аг 51.2В 5120Втг Sako SK-51.2V100Ah Li-Wall series LiFePo4 настінний монтаж
41 624 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00156
Sako SK-51.2V100Ah Li-Wall series – літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея напругою 51.2 В та ємністю 100 А·год / 5120 Вт·год, складова системи накопичення енергії. Максимальний струм заряду/розряду 50 А/100 А. Ресурс: 5000 циклів заряджання-розряджання. Комунікаційний порт RS485. В одну систему можна підключити до 15 акумуляторних модулів. Настінний монтаж.
Застосування
Акумуляторна батарея Sako є складовою системи накопичення і зберігання енергії за допомогою акумуляторних батарей на основі літій-залізо-фосфатної технології. Вона дає змогу накопичувати енергію в батареях, а потім витрачати її пізніше, коли це більш економічно вигідно, наприклад у години пікових навантажень, або у випадках відключення чи перебоїв електропостачання. Найчастіше використовується як джерело резервного або безперебійного живлення.
Sako SK-51.2V100Ah Li-Wall series LiFePO4 – це низькоковольтна система зберігання з можливістю розширення. Може складатися максимально з 15 модулів. Використовується лише у приміщеннях.
Ключові властивості та можливості
- Заснована на технології LiFePO4, що характеризується швидким заряджанням, невеликою втратою ємності, великим ресурсом циклів заряду-розряду, стабільною вихідною напругою, широким діапазоном робочих температур.
- Комунікаційний порт RS485 для підключення до інверторів.
- Ресурс акумуляторної батареї складає 5000 циклів заряду-розряду.
- Може використовуватися як окремий накопичувач енергії або у складі системи накопичення, з максимальним підключенням 15 модулів.
- LCD-дисплей для відображення роботи акумуляторної батареї.
- Акумуляторна батарея нетоксична, екологічно чиста і безпечна для навколишнього середовища.
- Сумісність з інверторами бренду Sako та іншими інверторами популярних брендів.
- Захист від перезаряду/перерозряду, короткого замикання, надмірного струму, перегріву.
- Настінне встановлення.
Використовувати лише у приладах, що підтримують даний LiFePO4 тип акумуляторних батарей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sako |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Интерфейсы | 1 x RS485 |
| Вес | 42.5 кг |
| Вес (кг) | 42.5 |
| Висота, мм | 372 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина, мм | 177 |
| Додаткові характеристики | 5000 циклів заряджання-розряджання<br>паралельне підключення до 15 батарей<br>екологічно чиста |
| Допустима потужність, Вт | - |
| Діапазон максимальних температур, °С | -10 - +50 |
| Діапазон робочих температур, °С | -10 - +50 |
| Применение | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Захист | Від короткого замикання<br>Від перевантажень<br>Від перегрівання |
| Класс защиты | IP20 |
| Комплектация | Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Количество фаз | - |
| Количество циклов | > 5000 |
| Максимальна енергоємність | 5120 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | Настенный |
| Напряжение | 51.2 В |
| Напруга акумуляторної батареї, В | 51.2 |
| Напруга завершення заряду | 57.6 В |
| Номинальная мощность, Вт | 5120 |
| Особенности | швидке заряджання<br>невелика втрата ємності<br>великі цикли заряду-розряду<br>стабільна вихідна напруга<br>широкий діапазон робочих температур |
| Під'єднання пристрою | - |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 538 / 372 / 177 мм |
| Розміри, мм | 538 / 372 / 177 |
| Струм зарядки батареї, А | 50 |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип | - |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип защиты | Від короткого замикання, розряду/перезаряду, перегріву, надмірного струму |
| Тип клем | M8 |
| Тип монтажа | Внутренний |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
| Форма вихідного сигналу | - |
| Ширина, мм | 538 |
- Цена: 41 624 ₴










