
Комплект резервного питания: высокочастотный инвертор 1500VA/1.5kW Kraft + аккумуляторная батарея Trinix
24 599 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00114-44-00017
Комплект резервного живлення: високочастотний інвертор 1500VA/1.5kW Kraft + акумуляторна батарея Trinix 12V75Ah/20Hr GEL 2 шт. + акумуляторний балансир Trinix TBL-24 + кабель для з'єднання АКБ. Високочастотний однофазний інвертор; номінальна потужність 1500 ВА/1500 Вт, максимальна короткочасна потужність 3000 ВА; правильна синусоїда на виході 220 В; вбудований мережевий зарядний пристрій; струм заряду до 20 А; діапазон вхідної напруги 170-270 В; ККД 93%; вихідна напруга 220 В ±5%; вихідна частота 50 Гц; напруга акумуляторної системи 24 В; час перемикання на АКБ 10 мс; підтримка заряду АКБ типу AGM/GEL/LiFePO4; 2 розетки; функція «холодного» пуску; захист від перезаряду АКБ, перевантаження, короткого замикання; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 317 / 230 / 105 мм; вага 3.85 кг. Акумуляторна батарея гелева (GEL); ємність 75 Аг, вихідна напруга 12 В; розміри 180 / 350 / 170 мм; вага 23.2 кг. Акумуляторний балансир для вирівнювання заряду двох послідовно з'єднаних 12 В акумуляторних батарей або декількох паралельних ланцюгів послідовно з'єднаних акумуляторів. Струм балансування з найвищою напругою до 5 А. Точність регулювання 10 мВ; світлодіодна індикація режиму роботи; можливе використання з BMS; розміри 64 / 50 / 10 мм; вага 116 г. Кабель / перемичка для з’єднання акумуляторних батарей; довжина 30 см; дріт мідний ПВ-3 перерізом 10 мм2; клеми М8
Комплект резервного живлення: гібридний інвертор на 1500VA/1.5kW Kraft + акумуляторна батарея Trinix 12V75Ah/20Hr GEL – це рішення призначене для житлових та комерційних об'єктів, таких як квартири, будинки, офіси, магазини та кафе. Воно забезпечує безперервне живлення основних побутових приладів та електрообладнання.
До комплекту входять:
- Високочастотний інвертор 1500VA/1.5kW Kraft KRF-SAVR1500VA/1.5kW-24V.
- Акумуляторна батарея гелева 12В 75Аг Trinix TGL12V75Ah/20Hr GEL – 2 шт.
- Акумуляторний балансир Trinix TBL-24.
- Кабель для з'єднання АКБ (перемичка) довжина 30cm, дріт мідний ПВ-3 10mm2 з клемами М8.
Високочастотний однофазний інвертор Kraft KRF-SAVR1500VA/1.5kW-24V з максимальною потужністю 1500 ВА / 1500 Вт (максимальна короткочасна потужність 3000 ВА), вбудований зарядний пристрій. Має правильну синусоїду на виході 220 В. Діапазон вхідної напруги 170-270 В. Напруга акумуляторної системи 24 В, максимальний струм заряду 20 А, підтримка заряду акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePO4. Вихідна напруга 220 В ±5%. 2 розетки для підключення навантаження. Має наскрізний нуль.
Застосування
Інвертори з чистою синусоїдою та вбудованим зарядним пристроєм відмінно підходять для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії та для роботи як домашньої електростанції.
Інвертор підключається на виході акумуляторів і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 24 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати та живити від нього побутові електроприлади та інструменти. Може живити всі види побутових або офісних приладів, включаючи котли та прилади з електродвигунами, наприклад, холодильники, кондиціонери тощо.
Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність має бути вищою за передбачуване навантаження щонайменше на 30 %.
Ключові властивості та можливості
- Номінальна потужність інвертора становить 1500 ВА / 1500 Вт, максимальна короткочасна потужність 3000 ВА. Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності надає змогу живити пристрої, у яких в момент підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
- Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 220 В ± 5 %, що підходить для більшості побутових приладів. Коефіцієнт корисної дії – 93 %.
- Вихідний сигнал – чиста (або правильна) синусоїда, придатна майже для всіх електронних пристроїв та побутової техніки.
- Напруга акумуляторної системи 24 В. Підтримка підключення зовнішніх акумуляторних батарей, які слід придбати окремо. Здатність працювати з акумуляторними батареями різного типу – AGM/GEL/LiFePO4. Швидкий час перемикання на роботу від акумуляторної батареї – 10 мс.
- Вбудований зарядний пристрій з максимальним струмом заряду акумуляторних батарей 20 А.
- Може підключатися до генератора.
- РК-дисплей для відображення роботи пристрою та налаштувань параметрів.
- Функція холодного пуску дає змогу автоматично увімкнутися приладу і працювати від акумуляторної батареї незалежно від стану вхідної мережі або її відсутності.
- Захист від: перерозряду, перевантаження, короткого замикання.
Акумуляторна батарея Trinix TGL12V75Ah/20Hr GEL ємністю 75 Аг, з вихідною напругою 12 В, тип – гелева (GEL).
Застосування
Гелева акумуляторна батарея призначена для забезпечення безперебійного живлення в системах охорони та пожежної сигналізації, СКУД, систем відеонагляду, для підключення до ДБЖ 220В як зовнішнього акумулятора.
Переваги гелевих акумуляторних батарей
АКБ 12В з технологією виробництва GEL мають багато переваг:
- великий термін експлуатації (до 10 років);
- велике число циклів розряду;
- робота в умовах глибокого розряду батареї;
- незначна втрата ємності в неробочому стані;
- добре працює за низьких температур.
Ключові властивості Trinix TGL12V75Ah/20Hr GEL
- Тип акумуляторної батареї: GEL – гелева.
- Вихідна напруга: 12 В.
- Ємність: 75 Аг.
- Максимальний струм заряду: 22.5 А.
- Розміри: 180 / 350 / 170 мм.
- Вага: 23.2 кг.
Акумуляторний балансир Trinix TBL-24 для вирівнювання заряду двох послідовно з’єднаних 12 В акумуляторних батарей, струм балансування з найвищою напругою до 5 А, точність регулювання 10 мВ.
Застосування
Акумуляторний балансир використовується для вирівнювання заряду двох послідовно з'єднаних 12 В батарей або декількох паралельних ланцюгів послідовно з'єднаних акумуляторів. Коли напруга заряду акумуляторних батарей відрізняється більше ніж на 10 мВ, починає працювати схема балансування, передаючи енергію заряду від більш зарядженої батареї. Струм балансування з найвищою напругою до 5 А. У результаті роботи балансира всі батареї матимуть однаковий стан заряду.
Ключові властивості
- Точність регулювання 10 мВ.
- Струм балансування з найвищою напругою до 5 А.
- Світлодіодна індикація режиму роботи.
- Напруга акумуляторних батарей 2x12 В. Сумісність з акумуляторними батареями свинцево-кислотного / гелевого / літієвого типу.
- Можливе використання з BMS – платою керування акумуляторними батареями.
- Габаритні розміри 64 / 50 / 10 мм, вага 116 г.
Кабель для з'єднання АКБ (перемичка) довжиною 30 см призначений для з'єднання акумуляторних батарей у збірках АКБ на 12 В, 24 В, 48 В тощо. Виготовлений із високоякісних мідних складових – дріт мідний ПВ-3 перерізом 10 мм2 та клеми М8.
Ключові властивості
- Довжина кабелю – 30 см
- Перетин провідника – 10 мм2
- Матеріал провідника – мідь
- Клема – M8
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| Ємність акумулятора | 75 Ah |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Вес | 23.2 кг, 3.85 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Входное напряжение | 170-270 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| ККД | 93 % |
| Количество розеток | 2 Schuko |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальний струм заряду | 22.5 А |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Мощность | 1500 ВА / 1500 Вт |
| Потужність пікова (короткочасна) | 3000 ВА |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 180 / 350 / 170 мм, 317 / 230 / 105 мм |
| Розміри, мм | 180 / 350 / 170 , 317 / 230 / 105 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 20 А |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від перевантаження, перегріву, короткого замикання, перенапруги |
| Тип устройства | Комплект резервного живлення |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
- Цена: 24 599 ₴





