IP-відеокамера TVT TD-8843IM2N (PE/WP/50M/AR50) зі смарт функціями відноситься до класу високошвидкісних роботизованих відеокамер типу Speed Dome, які є ідеальним рішенням для спостереження за великими об’єктами. Роздільна здатність 4 Мп, фокусна відстань 5.3-256 мм, оптичний зум 50x, дальність ІЧ-підсвічування до 500 м, підтримка карт пам'яті до 256 Гб.
Застосування
Охорона периметра, інтелектуальне відстеження: аеропорт, швидкісні магістралі, парки, мальовничі місця, станції та майданчики, індустріальні парки. Сканування кордонів для виявлення злочинців: незаконне полювання на диких тварин, перетин кордону тощо. Попереднє виявлення геологічних катастроф: морський землетрус, селевий потік, лісова пожежа тощо. Рекомендується встановлення на висоті 5-50 м.
Завдяки чудовій якості зображення та надійному захисту IP67, камера може задовольнити вимоги до систем відеоспостереження, що працюють в режимі 7x24 години в суворих погодних умовах.
Функціональні особливості та переваги
TD-8843IM2N (PE/WP/50M/AR50) оснащена потужним 50-кратним оптичним зумом і новітнім датчиком зображення, що дозволяє отримувати високоякісне відео з роздільною здатністю 2560*1440 при швидкості запису 25 к/с.
PTZ-відеокамера оснащена AI-функціями (штучного інтелекту) та може виявити об'єкти, класифікувати людей/транспортні засоби, коли будь-який з них вторгається у зону під охороною. Камера відстежує об'єкт, масштабує його по центру екрану, фіксує і записує, а також запускає візуальне світлове і звукове оповіщення, поки об'єкт не зникне з поля зору.
Має потужне ІЧ-підсвічування з дальністю до 500 м, завдяки чому може детектувати людські обличчя навіть в умовах повної темряви. У більшості зон камера може передавати яскраве кольорове зображення без необхідності перемикання в режим WDR/BLC/HLC.
TD-8843IM2N (PE/WP/50M/AR50) підтримує стиснення відео H.265, що дозволяє знизити швидкість передачі даних без втрат. Крім того, вона відповідає стандарту ONVIF, що забезпечує сумісність між пристроями відеоспостереження незалежно від виробника.
Ключові властивості
- Роздільна здатність 4 Мп (2560*1440) зі швидкістю запису 25 к/с.
- Моторизований об’єктив із фокусною відстанню 5.3-256 мм, оптичний зум 50x.
- Велика швидкість обертання до 180°/сек і широкий кут огляду 360°.
- Відмінна робота в умовах низької освітленості.
- Надвелика відстань нічного бачення до 500 м.
- Функції штучного інтелекту і глибокого навчання, підтримка виявлення людей / транспортних засобів, автоматичне відстеження – смарт трекінг, розпізнавання облич, перетин лінії, вхід/вихід у зону.
- 7 тривожних входів / 2 виходи, 1 аудіовхід / 1 аудіовихід.
- Слот microSD з підтримкою карт пам’яті обсягом до 256 Гб.
- Живлення AC 24 В/DC 36 В або PoE++ (802.3bt, class 6).
- Екстремально низька робоча температура до -40 C°, металевий корпус, захист IP67/IK10/6KV.
Кронштейн TD-YZJ0308 постачається в комплекті.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 16Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення транспортних засобів, Смарт трекінг |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Бренд | TVT |
| Вес | 9.4 кг |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 700 м |
| Питание | AC/DC 24 В / PoE++ |
| Живлення пристрою | AC/DC 24 В, PoE |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 360 °, нахил: -20 ° ~ 150 ° |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Оптичний зум | 50x |
| Підтримка браузерів | Edge, Firefox, Google Chrome, Internet Explorer (потрібен плагін) |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | < 95% |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ø 278 / 435 мм |
| Розміри, мм | Ø 278 / 435 |
| Світлочутливість | 0.004 Люкс |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 7 / 2 |
| Фокусное расстояние | 6-300 мм |
- Цена: 197 550 ₴



