
IP-відеокамера 6Mp TVT TD-9567E4(D/PE/AR1) White f=2.8mm з 2 мікрофонами (77-00398)
9 046 ₴
- В наличии
- Код: 77-00398
IP-відеокамера TVT TD-9567E4(D/PE/AR1) White з роздільною здатністю 6Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 104.5°. Відстань ІЧ-підсвічування до 20 м. Два вбудовані мікрофони. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як детекція та захоплення облич, перетин лінії, вторгнення в зону, що охороняється, з класифікацією людина/транспортний засіб, підрахунок цілей, теплова карта. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Купольну камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Підходить як для використання на приватних територіях, так і у комерційних чи промислових об’єктах.
Ключові властивості та можливості
- Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 6 Мп (3296*1856 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 1/2.5″ CMOS.
- IP-відеокамера обладнана функціями відеоаналітики, зокрема, детекція та захопленя облич, вторгнення у зону з класифікацією цілей, підрахунок цілей, перетин лінії, теплова карта, виявлення залишених/зниклих предметів предметів, зміна сцени тощо.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265S / H.265+ / H.265 / H.264S / H.264+ / H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- ІЧ-підсвічування до 20 м дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC 12 В. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка функції P2P, трьох відеопотоків, наявність одного аудіовходу, одного аудівиходу, двох вбудованих мікрофонів, один тривожний вхід та один тривожний вихід, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 512 Гб, яку слід придбати окремо.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 418 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 32Kbps – 10Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії (з класифікацією об'єктів: людина/транспортний засіб), Захоплення облич, Зміна сцени/розмиття відео, Підрахунок цілей, Теплова карта |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 1/2.5" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.264S, H.265, H.265+, H.265S |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Додаткові характеристики | ONVIF, PoE, Аудіовхід, Аудіовихід, 2 вбудовані мікрофони, Smart функції |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 54.5° |
| Угол обзора по горизонтали | 104.5° |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Модель корпуса | CD72 |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, FTP, HTTP, HTTP POST, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, P2P, PPPoE, QoS, RTCP, RTMP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, UDP, UPnP |
| Підтримка браузерів | IE (потрібен плагін), Google Chrome, Edge, Firefox, Safari |
| Робоча напруга | DC 12 В |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 6 Мп |
| Разрешение видео | 3296x1856 |
| Роздільна здатність камери | 6 |
| Размер матрицы | 1/2.5″ |
| Розміри | 110.4 х 110.4 х 62 мм |
| Розміри, мм | Ø 110.4 / 62 |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Серия | E4 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | poe камера, ip wifi камера з віддаленим доступом, з мікрофоном, ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
- Цена: 9 046 ₴








