Стельовий кронштейн для купольних камер, використовується для подовження монтажного кронштейну; матеріал алюмінієвий сплав; колір білий; робоча температура -40°C~+60°C; розміри 115 / 37 мм; вага 126 г
Стельовий кронштейн TVT TD-ZG0201 для купольних камер, матеріал алюмінієвий сплав з обробленою поверхнею. Призначено для подовження монтажного кронштейну.
Ключові властивості
- Кронштейн для купольних камер.
- Монтаж камер: стельовий.
- Призначення: подовжує кронштейн для монтажу.
- Несуча спроможність: поверхня для кріплення повинна бути достатньо міцною, щоб витримати щонайменше 3-кратну вагу камери та кронштейна.
- Робоча вологість: 10% ~ 90%.
- Робоча температура: від -40 °C до +60 °C.
- Розміри: 115 / 37 мм.
- Вага: 126 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Способ установки | Потолочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 126 г |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал корпусу: Алюмінієвий сплав <br> Робоча температура: -40°C ~ +60°C <br> Робоча вологість: 10% ~ 90% <br> Несуча спроможність: поверхня для кріплення повинна бути достатньо міцною, щоб витримати щонайменше 3-кратну вагу камери та кронштейна |
| Комплектация | Кронштейн |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Особенности | Стельовий кронштейн для купольних камер <br> Призначений для подовження монтажного кронштейну <br> Компактні розміри: 115×37 мм <br> Легка конструкція: вага 126 г <br> Міцний алюмінієвий корпус для довготривалого використання |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 115 / 37 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 115x37 мм |
| Розміри, мм | 115 / 37 |
| Тип устройства | Кронштейн |
Информация для заказа
- Цена: 283 ₴



