
IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9520S4L-C(D/PE/AW1) f=2.8mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном (77-00403)
2 146 ₴
- В наличии
- Код: 77-00403
IP-відеокамера TD-9520S4L-C(D/PE/AW1) з роздільною здатністю 2Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 95°. Подвійне підсвічування: ІЧ та LED. Відстань ІЧ-підсвічування до 30 м, відстань LED-підсвічування до 20 м.. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як SMD – інтелектуальна детекція руху, перетин лінії, вторгнення в зону, що охороняється тощо. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Купольну камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості та можливості
- Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 2Mp (1920*1800 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 1/3″ CMOS.
- IP-відеокамера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, SMD – інтелектуальна детекція руху, вторгнення у зону, перетин лінії, виявлення залишених предметів тощо.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.2648/MJPEG скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне подвійне підсвічування ІЧ – до 30 м та світлодіодне – до 20 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби. Підтримує функцію інтелектуального додаткового підсвічування.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC 12 В. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: наявність одного аудіовходу та вбудованого мікрофона, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно з технічним паспортом.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 280 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 3Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Зміна сцени, Розумне виявлення руху (SMD) |
| Интерфейсы | RJ-45, 10/100BASE-TX Ethernet |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 м |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 1/3" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м – LED, 30 м – ІЧ |
| Додаткові характеристики | NDAA |
| Диапазон рабочих температур | -20 °C - 55 °C |
| Питание | Від мережі |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 55° |
| Угол обзора по горизонтали | 95° |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Модель корпуса | CD47 |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Протоколи | UDP, IPv4, IPv6, DHCP, NTP, RTSP, 802.1x, HTTP |
| Підтримка браузерів | IE (потрібен плагін), Google Chrome, Edge, Firefox, Safari |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча напруга | DC12V |
| Рабочая температура | -20 °C - 55 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 Мп |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 94.8 х 94.8 х 82.8 мм |
| Розміри, мм | Ø 94.8 / 82.8 |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Серия | S4-C |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
- Цена: 2 146 ₴


