Гібридний трифазний інвертор Deye SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2 з номінальною потужністю 15 кВт (максимальна короткочасна потужність 16.5 кВт), з 2 вбудованими MPPT-контролерами та з вбудованим зарядним пристроєм. Може підключатися до акумуляторних батарей системи накопичення енергії. Діапазон напруги від сонячних панелей 160-650 В, максимальна потужність сонячних панелей 22.5 кВт. Напруга акумуляторної батареї 48 В (діапазон напруги 40-60 В), максимальний струм заряду 280 А / розряду 280 А. Вихідна напруга 230/400 В, ККД більше 97 %. Може підключатися до генератора.
Застосування
Інвертор підключається на виході акумуляторів або сонячних панелей і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 48 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати і живити від нього побутові електроприлади та інструменти.
Гібридні інвертори Deye можуть підключатися до системи накопичення енергії. Відмінно підходять для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії і для роботи у якості домашньої електростанції.
Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність має бути вищою за передбачуване навантаження щонайменше на 30 %.
Ключові властивості та можливості
- Номінальна потужність інвертора становить 15 кВт, максимальна короткочасна потужність 16.5 кВт. Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності надає змогу живити пристрої, у яких в момент підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
- Інвертор трифазний – універсальний, оскільки подає на виході електроенергію напругою 230/400 В, що підходить не лише для побутових приладів, але й для промислового обладнання. Коефіцієнт корисної дії – вище 97 %.
- Можливість паралельного підключення у систему максимально 10 інверторів.
- Вбудований зарядний пристрій з максимальним струмом заряду 280 А / струмом розряду 280 А.
- Напруга акумуляторної батареї – 40-60 В. Здатність працювати з акумуляторними батареями різного типу – AGM/GEL/LiFePO4/Li-ion, батарею слід придбати окремо.
- Два вбудовані MPPT-контролери (Maximum Power Point Tracking) – система відслідковування точки максимальної потужності сонячних панелей, з можливістю керування сонячними панелями максимальною потужністю 22.5 кВт. Кількість ланцюгів послідовно з’єднаних сонячних панелей (стрінгів) на MPPT: 2+1. Максимальний вхідний струм MPPT: 36+20 А. Стартова напруга фотоелекричного поля (PV) становить 160 В, що дозволяє інвертору працювати навіть за низького сонячного освітлення.
- Можливість підключення генератора.
- Сенсорний кольоровий РК-дисплей для налаштування та відображення стану роботи.
- Комунікаційні інтерфейси: CAN, RS485, RS232.
- Завдяки вбудованому WiFi інвертор може віддалено керуватися із застосунку на мобільному пристрої.
- Декілька режимів роботи: від мережі / автономний / у якості ДБЖ.
- Можна обрати пріоритет для заряду акумуляторної батареї від змінного струму / сонячної енергії / генератора.
- 6 режимів для налаштування часу заряджання/розряджання акумуляторної батареї.
- Автоматичний перезапуск при відновленні змінного струму зовнішньої мережі.
- Захист від перевантаження, перегріву, короткого замикання.
- Настінний монтаж.
- Клас захисту корпусу IP65 дозволяє встановлювати пристрій як всередині приміщень, так і зовні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | CAN, RS232, RS485, WiFi |
| Бренд | Deye |
| Вес | 50.6 кг |
| Выходное напряжение | 220 В, 400 В |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 97 % |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Белый |
| Количество фаз | 3 |
| Максимальная мощность | 16.5 кВт |
| Монтаж | Настенный |
| Напруга акумуляторної батареї | 40-60 В |
| Напруга від сонячних панелей | 160-650 В |
| Мощность | 15 кВт |
| Режим підмішування | Да |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 750 / 456 / 268.5 мм |
| Розміри, мм | 750 / 456 / 268.5 |
| Ток заряда | 280 А |
| Струм розряду | 280 А |
| Тип аккумулятора | AGM, GEL, Li-ion, LiFePo4 |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | On/Off-grid – гібридний |
- Цена: 176 360 ₴






