Гібридний однофазний інвертор Anern SCI-EVO-10200 з номінальною потужністю 10.2 кВт (максимальна короткочасна потужність 20.4 кВт), з 2 вбудованими MPPT-контролерами та з вбудованим зарядним пристроєм. Діапазон напруги від сонячних панелей 90-450 В. Напруга акумуляторної батареї 48 В, підтримка заряду акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePO4/Li-ion, максимальний струм заряду 160 А. Номінальна вихідна напруга 230 В, ККД 94 %. Здатний працювати без акумуляторних батарей. Може підключатися до генератора.
Застосування
Інвертор підключається на виході акумуляторів або сонячних панелей і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 48 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати і живити від нього побутові електроприлади та інструменти.
Гібридні інвертори Anern відмінно підходять для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії і для роботи у якості домашньої електростанції.
Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність має бути вищою за передбачуване навантаження щонайменше на 30 %.
Ключові властивості та можливості
- Номінальна потужність інвертора становить 10.2 кВт, максимальна короткочасна потужність 20.4 кВт. Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності надає змогу живити пристрої, у яких в момент підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
- Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 230 В, що підходить для більшості побутових приладів. Коефіцієнт корисної дії – 94 %.
- Вбудований зарядний пристрій з максимальним струмом заряду 160 А.
- Напруга акумуляторної батареї – 48 В. Здатність працювати з акумуляторними батареями різного типу – AGM/GEL/LiFePO4/Li-ion. Час перемикання на роботу від АКБ становить 10 мс.
- Може працювати без підключення до акумуляторних батарей.
- Вбудований MPPT-контролер (Maximum Power Point Tracking) – система відслідковування точки максимальної потужності сонячних батарей, з можливістю керування сонячними батареями максимальною потужністю 10800 Вт. Початкова напруга фотоелекричного поля (PV) становить 120 В, що дозволяє інвертору працювати навіть за низького сонячного освітлення.
- РК-дисплей з сенсорними кнопками для налаштування та відображення стану роботи. RGB-індикатор перемикається на різні кольори в різних робочих режимах, щоб моніторити роботу пристрою.
- Комунікаційні інтерфейси: CAN, RS485, RS232.
- Завдяки WiFi інвертор може віддалено керуватися із застосунку на мобільному пристрої.
- Можливість підключення генератора.
- Функція підмішування (паралельної роботи) дозволяє використовувати енергію від різних джерел одночасно: від сонячних панелей, від акумуляторів, від мережі.
- Настінний монтаж.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Anern |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | CAN, RS232, RS485, WiFi |
| Вес | 14.5 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 90-280 В |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 94 % |
| Цвет | Белый |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 22.4 кВт |
| Монтаж | Настенный |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 90-450 В |
| Мощность | 10.2 кВт |
| Режим підмішування | Да |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 530 / 390 / 130 мм |
| Розміри, мм | 530 / 390 / 130 |
| Ток заряда | 160 А |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
- Цена: 28 155 ₴








