Монокристалічна сонячна панель потужністю 420 Вт; ефективність 21.5%; напруга холостого ходу 37.58 В; струм короткого замикання 14.1 А; напруга за макс. потужності 31.8 В; струм за макс. потужності 13.21 А; макс. напруга у системі 1000 В; кількість фотоелементів 108 (6х18); вихідний роз’єм для підключення QC 4.10-351 / MC4-EVO2A; клас захисту IP68; робоча температура -40°C~+85°C; розмір 1722 / 1134 / 30 мм; вага 19.5 кг
Доставка великогабаритних сонячних панелей здійснюється тільки службою доставки SAT.
Монокристалічна сонячна панель JA Solar JAM54S30-420-GR-BF з потужністю 420 Вт. Висока ефективність – 21.5 %. Напруга холостого ходу 37.58 В, струм короткого замикання 14.1 А.
Застосування
Стаціонарна сонячна панель використовується для автономного живлення приватних будинків, котеджів, ферм чи комерційних об’єктів, як складова сонячних електростанцій середьої та високої потужності.
Ключові властивості
- Потужність панелі становить 420 Вт.
- Сонячна панель має високу ефективність перетворення сонячної енергії в електричну – 21.5 %.
- Складається зі 108 фотоелементів (6*18 рядів).
- Напруга холостого ходу 37.58 В.
- Струм короткого замикання 14.1 А.
- Напруга за максимальної потужності 31.8 В, струм за максимальної потужності 13.21 А. Максимальна напруга системи становить 1000 В.
- Низька деградація модуля: у перший рік використання складає до 2 %, у 2-25 роки 0.55 % на рік.
- Вихідні роз’єми для підключення QC 4.10-351 / MC4-EVO2A, сумісні з більшістю сонячних та гібридних інверторів.
- Сонячна панель із класом захисту IP68 надійно захищена від потрапляння пилу та витримує короткочасне занурення у воду глибиною до одного метра. Конструкція витримує снігове навантаження до 3600 Па, вітрове навантаження до 1500 Па.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JA Solar |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 19.5 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ефективність сонячної батареї | 21.5 % |
| Класс защиты | IP68 |
| Напряжение | 31.8 В |
| Напруга системи | 1000 В |
| Напряжение холостого хода | 37.58 В |
| Номинальная мощность | 420 Вт |
| Номинальный ток | 13.21 А |
| Рабочая температура | -40 °С ~ +85 °С |
| Розміри | 1722 / 1134 / 30 мм |
| Розміри, мм | 1722 / 1134 / 30 |
| Ток короткого замыкания | 14.1 А |
| Тип устройства | Сонячна панель |
| Тип разъема | MC4-EVO2A, QC 4.10-351 |
| Тип фотомодуля сонячної батареї | Монокристалічний кремній |
Информация для заказа
- Цена: 4 334 ₴




