Оповіщувач світлозвуковий; акустична потужність 85 дБ; номінальна напруга 12 В; споживаний струм за виходом «СИРЕНА» 80 мА, за виходом «СВІТЛОДІОД» 15 мА; металевий корпус, для внутрішнього та зовнішнього встановлення; робоча температура -40 °C ~ +50 °C; розміри 90 / 110 / 45 мм, вага 270 г
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Москіт-3. Акустична потужність 85 дБ. Номінальна напруга 12 В, споживаний струм за виходом «СИРЕНА» 80 мА, за виходом «СВІТЛОДІОД» 15 мА. Металевий корпус, підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення.
Застосування
Застосовується для подачі світлових і звукових сигналів у системах тривожної сигналізації (охоронної, пожежної, газової та ін.) приміщень, будівель і споруд. Оповіщувачі призначені для безперервної (цілодобової) роботи всередині приміщень або на відкритому повітрі.
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 85 дБ.
- Номінальна напруга DC 12 В, споживаний струм за виходом «СИРЕНА» 80 мА, за виходом «СВІТЛОДІОД» 15 мА.
- Світлозвуковий оповіщувач виконаний у металевому корпусі, має у складі плату генератора, п'єзокерамічний випромінювач – джерело звукового сигналу та ультраяскраві світлодіоди – джерело світлового сигналу.
- Оповіщувач видає світловий і звуковий сигнали під час подавання на нього напруги живлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 270 г |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP22 |
| Цвет | Белый |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Материал корпуса | Металл |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 90 / 110 / 45 мм |
| Розміри, мм | 90 / 110 / 45 |
| Ток потребления | 95 мА |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |
Информация для заказа
- Цена: 279 ₴


