Оповіщувач світлозвуковий; акустична потужність 105 дБ; номінальна напруга 12 В; споживаний струм 200 мА; для внутрішнього встановлення; робоча температура -40 °C ~ +50 °C; розміри 72 / 52 / 43 мм, вага 70 г
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Дует С-01С-12. Акустична потужність 105 дБ. Номінальна напруга 12 В, споживаний струм 200 мА. Пристрій у пластмасовому корпусі, підходить для внутрішнього встановлення.
Застосування
Компактний світлозвуковий оповіщувач, який призначений для подачі гучних звукових та яскравих світлових сигналів в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією, а також в технологічних лініях і інших сферах.
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 105 дБ.
- При подачі на пристрій напруга живлення одночасно видає гучний звуковий і яскравий світловий сигнали. Як джерело світла використовуються ультраяскраві світлодіоди, як джерело звукового сигналу – п'єзокерамічний випромінювач.
- Номінальна напруга 12 В, споживаний струм 200 мА.
- Оповіщувач з пластмасового корпусу з класом захисту IP54, може використовуватися всередині приміщень або зовні під навісом чи піддашком.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 70 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +50 °C |
| Додаткові характеристики | П'єзокерамічний випромінювач, ультраяскраві світлодіоди, акустична потужність 105 дБ |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Червоно-білий |
| Максимальна гучність | 105 дБ |
| Максимальна потужність під'єднаного навантаження | 2.4 Вт |
| Максимальная мощность подключаемой нагрузки | 2.4 Вт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Настінний |
| Об'єкт детекції | — |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 200 мА |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Дротове |
| Рабочее напряжение | 12 В |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 72 х 52 х 43 мм |
| Розміри, мм | 72 / 52 / 43 |
| Ток потребления | 200 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | Сумісний з системами охоронно-пожежної сигналізації |
| Тип | Дротові |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴


