Оповіщувач звуковий; акустична потужність 90 дБ; номінальна напруга 24 В; споживаний струм 150 мА; для внутрішнього встановлення; робоча температура -40 °C ~ +50 °C; розміри 72 / 52 / 43 мм, вага 70 г
Оповіщувач звуковий СенКо Сирена С-03-220. Акустична потужність 90 дБ. Номінальна напруга 24 В, споживаний струм 150 мА. Підходить для внутрішнього встановлення.
Застосування
Оповіщувачі пожежні звукові призначені для подачі звукових сигналів у системах тривожної сигналізації (охоронної, пожежної, газової тощо) приміщень, будівель та споруд, у промислових та побутових приладах.
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 90 дБ.
- Номінальна напруга 24 В, споживаний струм 150 мА.
- Оповіщувач видає звуковий сигнал під час подачі на нього напруги живлення.
- Оповіщувач звуковий виконаний у пластмасовому корпусі, має у складі плату генератора та п'єзокерамічний випромінювач.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 70 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Белый |
| Максимальна гучність | 90 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 72 / 52 / 43 мм |
| Розміри, мм | 72 / 52 / 43 |
| Ток потребления | 150 мА |
| Тип устройства | Оповіщувач звуковий |
Информация для заказа
- Цена: 275 ₴


