Покажчик світловий виходу та напрямку руху. Номінальна напруга 12 В; споживаний струм 30 мА; клас захисту IP20, внутрішнє встановлення; робоча температура -10 °C ~ +50 °C; розміри 160 / 35 / 90 мм, вага 400 г
Покажчик світловий СенКо Шлях 5.1. Номінальна напруга 12 В, споживаний струм 30 мА. Пристрій у пластмасовому корпусі, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Світловий вказівник напрямку руху та виходу застосовується в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією 2-5 типів, а також в газовій сигналізації. Може використовуватися в якості інформаційного табло всередині приміщень.
Ключові властивості
- Вказівник напрямку руху і виходу з високою яскравістю.
- Світловий покажчик виконаний у пластмасовому корпусі. Як джерело світла використовуються яскраві світлодіоди.
- Номінальна напруга 12 В, споживаний струм 30 мА.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 400 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Диапазон рабочих температур | -10°C ~ +50°C |
| Додаткові характеристики | Метал, IP20 |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Білий з зеленим |
| Материал корпуса | Металл |
| Місце монтажу | Настінний |
| Об'єкт детекції | — |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 30 мА |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Дротове |
| Рабочее напряжение | 12 В |
| Рабочая температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 160 х 35 х 90 мм |
| Розміри, мм | 160 / 35 / 90 |
| Ток потребления | 30 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP20 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | охоронно-пожежної сигналізації |
| Тип | Дротові |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Покажчик світловий |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴


