Особливості місцевості, темрява, погодні умови та інші фактори можуть стати на заваді ефективному веденню бою. Але тільки не власникам тепловізійних прицілів AGM. Обважування Adder TS50-384 дозволить виявити супротивника всюди. Використання передбачається на середніх та далеких дистанціях, залежно від об'єктива. Добре підходить для снайперських гвинтівок або для спостереження за ворогом. Наявність такого пристосування забезпечить істотну перевагу над ворогом, який не сховається ні в тумані, ні в диму, ні за укриттями. Професійний снайпер з прицілом AGM Adder бачитиме поле бою як на долоні. Тепловізор має хорошу чутливість, безпомилково вловлює тепло, що походить від живих тіл, і може записувати або транслювати відео. Особливості місцевості, темрява, погодні умови та інші фактори можуть стати на заваді ефективному веденню бою. Але тільки не власникам тепловізійних прицілів AGM. Обважування Adder TS50-384 дозволить виявити супротивника всюди. Використання передбачається на середніх та далеких дистанціях, залежно від об'єктива. Добре підходить для снайперських гвинтівок або для спостереження за ворогом. Наявність такого пристосування забезпечить істотну перевагу над ворогом, який не сховається ні в тумані, ні в диму, ні за укриттями. Професійний снайпер з прицілом AGM Adder бачитиме поле бою як на долоні. Тепловізор має хорошу чутливість, безпомилково вловлює тепло, що походить від живих тіл, і може записувати або транслювати відео.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AGM |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB Type-C QC3.0 |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вес | 970 г |
| Відстань спостереження | 2600 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей / роздільна здатність | 1024x768, OLED |
| Питание | 5 В DC/2 A |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду (Thermal) | 5.4° × 4° |
| Локальне сховище | 64 Гб EMMC |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384x288 |
| Матриця (Thermal) | 12 мкм, неохолоджуваний |
| Особливості моделі | активація запису за пострілом; картинка-в-картинці; аудіо/відео запис, корекція пошкоджених пікселів |
| Палітра | Fusion, Red hot , White hot , Black hot |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує |
| Рабочая температура | -30°C - 55°C |
| Розміри | 420 × 78 × 82 мм |
| Розміри, мм | 420 × 78 × 82 |
| Тип питания | батарея 18650 + CR123 |
| Тип устройства | Тепловізійний приціл |
| Фокусна відстань (Thermal) | 50 мм |
| Цифровий зум | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Время работы от батареи | до 15 годин |
Информация для заказа
- Цена: 115 192 ₴




