
Тепловізійний приціл Dahua Thermal Scope C425 (99-00013272)
53 108 ₴
- В наличии
- Код: 99-00013272
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тепловізійний приціл; роздільна здатність 384x288, розмір пікселя 12 мкм, фокусна відстань тепловізійного детектора 25 мм, кут огляду горизонтальний 11°, вертикальний 8.2°, F=1.0; цифровий зум 1-8х; відстань спостереження 1300 м; дисплей 0.49" 1440x1080; Wi-Fi Hot Spot; живлення від літієвої акумуляторної батареї 18650, до 6 годин роботи; локальна пам'ять 16 Гб; інтерфейс USB Type-C; робоча температура від -25°C до +55°C; клас захисту IP67; розміри 181 / 64 / 87 мм; вага 460 г
Тепловізійний приціл Dahua Thermal Scope C425 з роздільною здатністю 384x288 і фокусною відстанню 25 мм. Відстань спостереження до 1300 м.
Застосування
Dahua Thermal Scope C425 – високоефективний тепловізійний пристрій, призначений для використання в широкому діапазоні застосувань. Завдяки тепловій чутливості менше 30 мК цей тепловізійний приціл здатний виявляти навіть найменші перепади температур, що робить його ідеальним для використання під час спостереження, пошуку та порятунку та полювання.
Ключові властивості
- Модель з фокусною відстанню 25 мм і термодатчиком із роздільною здатністю 384x288 пікселів, з ефективною дальністю роботи стрілка до 1300 м.
- OLED-дисплей 1440х1080 з якісною картинкою.
- Багата палітра: гарячий білий; чорний гарячий; тривога; веселка; залізо червоний.
- Можливість тонкого налаштування прицільних сіток (10 типів).
- Можливість програмування різних прицільних сіток під різні дистанції стрільби – вбудований 16 ГБ накопичувач.
- Вбудована Wi-Fi точка доступу для роботи з програмою DH Thermal.
- 2 акумулятори в комплекті, час роботи на одному заряді – до 6 годин.
- Цифровий зум 1-8х.
- Додаткові функції: обнулення, запис відео, скріншот, трекінг гарячих/холодних точок, вимірювання дистанції, PIP – «картинка в картинці».
- Має рейтинг IP67, що означає, що приціл водонепроникний і пилонепроникний, що робить його придатним для використання в суворих умовах.
- Цей тепловізійний приціл розроблено таким чином, щоб він був простим у використанні, і ним можна керувати за допомогою простого джойстика.
- Один із найлегших і найбільш компактних прицілів у своєму класі.
- У комплекті фірмова планка для встановлення на Weaver/Picatinny.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Минимальная кратность | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| База кріплення | Планка Вівера, Планка Пікатіні |
| Вес | 460 |
| Відстань спостереження | 1300 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей / роздільна здатність | 0.41 дюймів OLED, 1440 × 1080 |
| Додаткові характеристики | Wi-Fi Hotspot, OLED дисплей 1440x1080, Вбудований накопичувач 16 ГБ, 2 акумулятори в комплекті, PIP, Трекінг гарячих/холодних точок, Запис відео, Скріншот, Вимірювання дистанції |
| Діаметр труби прицілу | 64 |
| Питание | Аккумулятор |
| Захист | Водонепроникність |
| Класс защиты | IP67 |
| Комплектация | 2 акумулятори, фірмова планка для встановлення на Weaver/Picatinny |
| Крепеж | — |
| Кріплення в комплекті | З кріпленням |
| Кути огляду (Thermal) | Г: 11.0°, В: 8.2° |
| Кількість прицільних марок | 10 |
| Локальне сховище | 16 ГБ |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384x288 |
| Максимальная кратность | 8 |
| Налаштування від паралакса | — |
| Особенности | Вибір прицільної сітки |
| Особливості моделі | Обнулення, Запис відео, Скріншот, Трекінг гарячих/холодних точок, Вимірювання дистанції, PIP |
| Палітра | White hot, Black hot |
| Поле зрения | 11 - 8.2 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Прицельная дальность | 1300 |
| Підсвітка прицільної марки | — |
| Підтримка Wi-Fi | Hotspot |
| Рабочая температура | -30°C - +55°C |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Розміри | 181 / 64 / 87 мм |
| Розміри, мм | 181 / 64 / 87 |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Теплова чутливість (NETD) | Менше 30 мK F=1.0 |
| Тип питания | акумулятор 18650 |
| Тип устройства | Тепловізійний приціл |
| Тип прицілу | Тепловизійний |
| Тип сетки | Змінна |
| Фокальна площина | — |
| Фокусна відстань (Thermal) | 25 мм |
| Цифровий зум | 1-8x |
| Время автономной работы | 6, 7.5 |
| Время работы от батареи | 7.5 годин |
Информация для заказа
- Цена: 53 108 ₴







