Напівавтоматичний турнікет-трипод; пропускна здатність: 35 чол/хв; ширина проходу: 550 мм; тип конструкції: рожковий; тип встановлення: підлогове; тип турнікета: напівзростовий; живлення: 100-240В; споживання: 24 Вт; час пропуску: 0.2 с; індикатор: світодіодний; встановлення: внутрішнє; матеріал: нержавіюча сталь; розміри: 480 / 230 / 980 мм
Турнікет-трипод Trinix TRX-3000TS високоефективне та надійне рішення для контролю доступу. Завдяки функції антипаніка, у разі надзвичайної ситуації турнікет автоматично відкривається, забезпечуючи швидкий вихід.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Підходить для об'єктів з високим рівнем безпеки та великим потоком людей, де швидкий евакуаційний вихід є критично важливим. Такий турнікет забезпечує ефективний контроль доступу, зберігаючи при цьому безпеку та зручність для користувачів.
Ключові властивості
- Напівавтоматичний турнікет-трипод для забезпечення ефективного контролю доступу.
- Світлодіодні піктограми для зручності використання і високої пропускної здатності.
- Висока пропускна здатність – 35 чол/хв, час відкриття 0.2 секунди та ширина проходу 550 мм забезпечують комфорт у використанні.
- Можливість встановлення зчитувача карт доступу і/або біометричного зчитувача відбитка пальця, лічильника проходів (купуються окремо).
- Підходить для встановлення всередині приміщення або на зовні, під укриттям. Простий процес встановлення.
- Ніжка колони знімна для зручності транспортування та встановлення.
- Тип встановлення: підлогове.
- Споживання: 24 Вт.
- Живлення: 100-240В.
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Розміри: 480 / 230 / 980 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип привода | Электромеханический |
| Ширина прохода | 550 мм |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая |
| Общие | |
| Вес | 28 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипаніка | – |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | 24 В |
| Додаткові характеристики | Час скидання затримки ≥3 с (регульований), Опорне зусилля 80 кг, Ручний контроль при аварії, Робоча рушійна сила стрижня 3 кг, Функція anti-collision, Одночасний прохід однієї особи, Прохід у двох напрямках |
| Питание | AC 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | Турнікет, LED-індикатор, контрольна плата |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество проходов | Однопрохідний |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Напольный |
| Место установки | Для приміщень |
| Потужність споживання | 24 Вт |
| Назначение | Для прохідних, Для магазинів, Для бізнес-центрів, Для школи |
| Пропускна спроможність | 30-35 осіб/хв |
| Рабочая температура | -40~+80 °C |
| Розміри | 480 / 280 / 980 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 480х230х980 |
| Розміри, мм | 480 / 280 / 980 |
| Разновидность | механічні |
| Тип конструкции | Турнікети-триподи |
| Тип устройства | Турнікет-трипод |
| Тип турнікета | Напівзростовий |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |
| Ширина проходу, см | 55 |
Информация для заказа
- Цена: 34 710 ₴



