Сенсорна клавіатура з OLED-дисплеєм та поверхнею із загартованого скла для керування охоронною системою на базі Orion NOVA; зчитувач NFC/Mifare; сумісність: Orion NOVA S/M/L (LTE), Orion NOVA XS/S/M/L; 2 зони сигналізації, 1 сигнальний вихід; підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м; розумне підсвічування SMART Light; живлення 12 В; споживання 220 мА; розміри 150 / 115 / 18 мм; вага 400 г
Сенсорна клавіатура з OLED-дисплеєм та зчитувачем NFC/Mifare Tiras K-GLCD+ White з розумним підсвічуванням SMART Light для керування охоронною системою на базі Orion NOVA.
Застосування
Клавіатура K-GLCD+ призначена для керування охоронною системою Orion NOVA – постановка/зняття з охорони за допомогою пін-коду чи NFC-мітки, перегляд стану системи та інші базові функції керування.
Ключові властивості
- Контрастний OLED-дисплей.
- Сенсорне клавішне поле.
- Вбудований зчитувач NFC/Mifare.
- Дві власні зони сигналізації для підключення двох дротових датчиків.
- Один вихід для виносного світлодіода підтвердження.
- Три функціональні кнопки – F1, F2, F3, які можна налаштувати на швидкий доступ керування обраними виходами чи сценаріями.
- Розумне підсвічування SMART Light – допомагає при керуванні системою та може працювати в якості нічника.
- Персональні коди доступу.
- Захист від підбору коду доступу.
- Підключення до ППК через системну шину RS485 кабелем вита пара категорії 5 чи вище з довжиною лінії до 1000 м.
- Надтонкий корпус 18 мм.
- Відповідність стандарту захисту Grade 3.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 400 |
| Вид | Клавіатури |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | OLED |
| Додаткові характеристики | OLED-дисплей, Сенсорна клавіатура, Зчитувач NFC/Mifare, SMART Light, 2 зони, 1 вихід, RS485, Три функціональні кнопки (F1,F2,F3), Загартоване скло |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зчитувач | Mifare, NFC |
| Канали зв'язку | Дротове, RS485 |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Кількість зон / груп | 2 |
| Максимальна відстань до централі | 1000 |
| Материал корпуса | Загартоване скло, Пластик |
| Напряжение питания | 12 |
| Провідні інтерфейси | RS485 |
| Протокол связи | RS485 |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка стандартів карт | ISO/IEC 14443 |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 150 х 115 х 18 |
| Розміри, мм | 150 / 115 / 18 |
| Ток потребления | 220 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 220 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Orion NOVA S/M/L (LTE), Orion NOVA XS/S/M/L |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Клавіатура |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип підтримуваних карт | Mifare, NFC |
Информация для заказа
- Цена: 7 080 ₴





