Сенсорна клавіатура з OLED-дисплеєм та поверхнею із загартованого скла для керування охоронною системою на базі Orion NOVA; зчитувач NFC/Mifare; сумісність: Orion NOVA S/M/L (LTE), Orion NOVA XS/S/M/L; 2 зони сигналізації, 1 сигнальний вихід; підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м; розумне підсвічування SMART Light; живлення 12 В; споживання 220 мА; розміри 150 / 115 / 18 мм; вага 400 г
Сенсорна клавіатура з OLED-дисплеєм та зчитувачем NFC/Mifare Tiras K-GLCD+ Grey з розумним підсвічуванням SMART Light для керування охоронною системою на базі Orion NOVA.
Застосування
Клавіатура K-GLCD+ призначена для керування охоронною системою Orion NOVA – постановка/зняття з охорони за допомогою пін-коду чи NFC-мітки, перегляд стану системи та інші базові функції керування.
Ключові властивості
- Контрастний OLED-дисплей.
- Сенсорне клавішне поле.
- Вбудований зчитувач NFC/Mifare.
- Дві власні зони сигналізації для підключення двох дротових датчиків.
- Один вихід для виносного світлодіода підтвердження.
- Три функціональні кнопки – F1, F2, F3, які можна налаштувати на швидкий доступ керування обраними виходами чи сценаріями.
- Розумне підсвічування SMART Light – допомагає при керуванні системою та може працювати в якості нічника.
- Персональні коди доступу.
- Захист від підбору коду доступу.
- Підключення до ППК через системну шину RS485 кабелем вита пара категорії 5 чи вище з довжиною лінії до 1000 м.
- Надтонкий корпус 18 мм.
- Відповідність стандарту захисту Grade 3.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 400 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | OLED |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зчитувач | Mifare, NFC |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Серый |
| Кількість зон / груп | 2 |
| Материал корпуса | Загартоване скло, Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 150 / 115 / 18 мм |
| Розміри, мм | 150 / 115 / 18 |
| Ток потребления | 220 мА |
| Тип устройства | Клавіатура |
Информация для заказа
- Цена: 7 080 ₴


