
Джерело безперебійного живлення DC UPS Trinix TRX-MUPS-48100 Type-C (4*6000mAh LiFePo4) 5V/12V/24V/48V/52V/PoE, LiFePO4 4*6Ah, для
5 600 ₴
- В наличии
- Код: 42-00172
Джерело безперебійного живлення Trinix TRX-MUPS-48100 Type-C (4*6000mAh LiFePo4) з чотирма вбудованими акумуляторними батареями LiFePO4 ємністю 6000 мА·год (загальна ємність 24000 мА·год), вихідні інтерфейси Type-C, USB, DC *7, Passive PoE 1Gb, вихідна напруга Type-C: 5В/2А, USB: 5В/2.4А, DC1: 5В/2.4А, DC2-6: 12В/5А, DC7: 48В/2А, 52В/1.8А, Passive PoE: 24В/1А, 48В/0.6А, максимальна вихідна потужність 100 Вт, вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
Порт PoE 1Gb має пасивний вихід, тобто на виході порту завжди присутня напруга 48 В або 24 В (регулюється перемикачем). Підключене обладнання, яке не підтримує PoE, може вийти з ладу (ПК, ноутбуки, комутатори, роутери та ін.).
У комплекті мережевий кабель живлення 220В для мініДБЖ довжиною 80 см, кабель живлення DC-DC довжиною 40 см з роз’ємами, розгалужувач живлення DC-2 DC довжиною 30 см з роз’ємами.
Застосування
ДБЖ постійного струму Trinix TRX-MUPS-48100 Type-C дозволяє живити обладнання під час відключення електроенергії. Забезпечує живлення і безперебійну роботу таких пристроїв як роутер, медіаконвертер, модем, відеокамери з відеореєстратором, LED-освітлення. Можна використовувати як повербанк завдяки наявності USB-порту.
Миттєве перемикання на вбудовану акумуляторну батарею дозволить без переривання зв’язку працювати в інтернеті під час вимкнення електроенергії.
Ключові властивості
- Вбудовані 4 LiFePO4 акумуляторні батареї ємністю 6000 мА·год (загальна ємність 24000 мА·год), час заряду близько 6.5 годин.
- Вихідні інтерфейси Type-C, USB, DC *7, Passive PoE зі швидкістю 1 Гбіт/с, вихідна напруга 5 В + 12 В + 48/52 В – перемикається + Passive PoE 24/48 В – перемикається. Вихідна напруга та струм кожного виходу: Type-C: 5В/2А, USB: 5В/2.4А, DC1: 5В/2.4А, DC2-6: 12В/5А, DC7: 48В/2А, 52В/1.8А, Passive PoE: 24В/1А, 48В/0.6А.
- Максимальна вихідна потужність 100 Вт.
- Вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
- Інтелектуальна система BMS із захистом від перезарядження, перерозрядження, короткого замикання, перевантаження.
- Вбудований адаптер забезпечує широкий діапазон змінної напруги.
- Невеликий дисплей з відображенням стану роботу пристрою.
- Розміри пристрою 252 / 146 / 45 мм, вага 940 г.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 100 Вт |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6000 |
| Интерфейсы | 1 х USB Type-C, 1 х USB Type-A, DC, LAN, RJ-45 |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Вес | 940 |
| Выходное напряжение | 5 В, 12 В, 24 В, 48 В, 52 |
| Вихідний інтерфейс | DC (12 В), DC (48 В), DC (5 В), DC (52 В), PoE (24 В) passive, PoE (48 В) passive, USB Type A, USB Type C |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Вхідна частота | 50-60 |
| Габарити | 252 х 146 х 45 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина кабеля | 0.8, 0.4, 0.3 |
| Дополнительные функции | BMS, Захист від перезаряду/перерозрядження/короткого замикання/перевантаження, Дисплей, Повербанк, Миттєве перемикання |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 100-240 В/50-60 |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал, Роутер |
| Захист | Від короткого замикання, Від перевантаження, Захист від перезарядки |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | мережевий кабель живлення 220В 80 см, кабель живлення DC-DC 40 см з роз’ємами, розгалужувач DC-2 DC 30 см з роз’ємами |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | — |
| Кількість IEC розеток | — |
| Кількість мультистандартних розеток | — |
| Количество розеток | DC ×7, PoE ×1, USB Type-C ×1, USB ×1 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Напруга акумулятора | 12.8 |
| Номинальная мощность | 100 |
| Особенности | С дисплеем |
| Мощность | 100 |
| Назначение | Для відеоспостереження, Для роутера |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 |
| Розміри | 252 / 146 / 45 мм |
| Розміри, мм | 252 / 146 / 45 |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип використовуваної батареї | LiFePO4 |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип монтажа | Настільні |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Форма выходного напряжения | — |
| Час заряду батарей | 6.5 годин |
| Час перемикання на батарею | Миттєве перемикання |
- Цена: 5 600 ₴










