
Мережевий зарядний пристрій Choetech PD5010 PD20W GAN USB-C White (43-00120)
356 ₴
- В наличии
- Код: 43-00120
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій (PD 20 Вт) з портом USB-C; вхідна напруга 100-240 В 50/60 Гц 0.5А макс; вихід USB Type-C: 5В/3А, 9В/2.22А, 12В/1.67А (20 Вт макс.); розміри 31 / 32.2 / 68.2 мм; вага 48 г
Мережевий зарядний пристрій Choetech PD5010 PD20W GAN USB-C White (PD 20 Вт) з 1 вихідним портом USB Type-C. Підтримка протоколу швидкої зарядки PD3.0.
Застосування
Прекрасний додаток для будь-якого робочого столу. Компактний корпус та невелика вага дозволяють знайти місце в будь-якій сумці, завдяки чому зарядний пристрій ідеально підходить для дому, офісу та подорожей.
Зарядний пристрій на основі технології GAN (напівпровідник з нітриду галію) забезпечує швидшу зарядку при компактних розмірах. Завдяки ефективнішому теплообміну GAN дозволяє використовувати вищі потужності без перегріву. Це робить пристрій легким і придатним для швидкої зарядки сучасних гаджетів.
Ключові властивості
- Вхідна напруга: 100-240 В 50/60 Гц 0.5 А макс.
- Вихід USB Type-C: 5В/3А, 9В/2.22А, 12В/1.67А (20 Вт макс.).
- Підтримка протоколу швидкого заряджання PD3.0 з максимальною потужністю 20 Вт дозволить зарядити гаджети до 60% заряду за 30 хвилин.
- Вбудована система захисту: від надмірного струму, перенапруги, перегріву, короткого замикання, перезаряджання.
- Матеріал корпусу: вогнестійкий пластик ABS + PC.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Страна производитель | Китай |
| Выходная мощность | 20 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-выход | USB-C x 1 |
| Вес | 48 г |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Выходной ток | 3 |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Вхідний струм | 0.5 А |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Технологія GAN; підтримка PD3.0; захист від перевантаження струму, перенапруги, перегріву, короткого замикання, перезаряджання |
| Питание | Сеть |
| Цвет | white |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість заряджуваних пристроїв | 1 |
| Количество портов | 1 |
| Максимальная мощность | 20 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Функція швидкого заряджання |
| Розміри | 31 / 32.2 / 68.2 мм |
| Розміри, мм | 31 / 32.2 / 68.2 |
| Совместимость | Універсальні |
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0 |
Информация для заказа
- Цена: 356 ₴


