Мережевий зарядний пристрій Choetech PD6052 PD35W GAN A+C Black (PD 35 Вт) з 2 вихідними портами: USB Type-A та USB Type-C. Підтримка протоколів швидкої зарядки PD3.0, QC3.0, Apple-2.4A, а також режиму PPS.
Застосування
Прекрасний додаток для будь-якого робочого столу. Дозволяє зарядити 2 різні пристрої одночасно, використовуючи при цьому одну розетку. Компактний корпус та невелика вага дозволяють знайти місце в будь-якій сумці, завдяки чому зарядний пристрій ідеально підходить для дому, офісу та подорожей.
Зарядний пристрій на основі технології GAN (напівпровідник з нітриду галію) забезпечує швидшу зарядку при компактних розмірах. Завдяки ефективнішому теплообміну GAN дозволяє використовувати вищі потужності без перегріву. Це робить пристрій легким і придатним для швидкої зарядки сучасних гаджетів.
Ключові властивості
- Вхідна напруга: 100-240 В 50/60 Гц 1.2 А макс.
- Вихід 1 USB Type-C: 5В/3А, 9В/3А, 12В/2.91А, 15В/2.33А, 20В/1.75А (35 Вт макс.).
- Вихід 2 USB Type-A: 5В/3А, 9В/3А, 12В/2.5А, 20В/1.5А (30 Вт макс.).
- Спільний вихід (USB Type-A + USB Type-C): 5В/3.4А (17 Вт макс.).
- Підтримка протоколів швидкого заряджання PD3.0, QC3.0, Apple-2.4A.
- Підтримка технології PPS (Programmable Power Supply) дозволяє автоматично підлаштовувати параметри напруги та струму під конкретний пристрій.
- LED-дисплей для відображення стану заряджання.
- Вбудована система захисту: від надмірного струму, перенапруги, перегріву, короткого замикання, перезаряджання.
- Матеріал корпусу: вогнестійкий пластик ABS + PC.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-вихід | USB-A x 1, USB-C x 1 |
| Вес | 67.5 г |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходная мощность | 35 Вт |
| Выходной ток | 3 А |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Вхідний струм | 1.2 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество портов | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Технологія GAN (нітрид галію), Швидка зарядка PD3.0, Швидка зарядка QC3.0 |
| Розміри | 40 / 33 / 80 мм |
| Розміри, мм | 40 / 33 / 80 |
| Тип устройства | Зарядное устройство |
- Цена: 620 ₴




