
Байпас для димерного вимикача світла Ajax Bypass (Dimmer) (26-00547)
419 ₴
- В наличии
- Код: 26-00547
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Байпас для димерного вимикача світла; сумісний з Ajax LightSwitch (Dimmer) Jeweller і сторонніми димерами з формфактором європейського типу (55); живлення 230 В; споживання до 1 Вт; робоча температура -10°C~+40°C; паралельне під’єднання до освітлювального приладу; розміри 31 / 24 / 11 мм, довжина дротів 90±5 мм; вага 7 г
Байпас для димерного вимикача світла Ajax Bypass (Dimmer), сумісний з Ajax LightSwitch (Dimmer) Jeweller і сторонніми димерами з формфактором європейського типу (55).
Застосування
Bypass (Dimmer) оптимізує роботу димерних вимикачів світла, зменшуючи мінімальну необхідну потужність для функціонування освітлювального приладу. Ззапобігає мерехтінню світлодіодних ламп і дає змогу підключати лампи з низьким енергоспоживанням.
Ключові властивості та можливості
- Сумісність: розумний димерний вимикач світла Ajax LightSwitch (Dimmer) Jeweller і сторонні димери з формфактором європейського типу (55).
- Забезпечує безперебійну роботу ламп, що споживають менше ніж 8 ВА.
- Усуває мерехтіння світлодіодних ламп.
- Зменшує мінімальну потужність навантаження, необхідну для коректної роботи димера з лампами.
Особливості встановлення
Bypass (Dimmer) обладнаний дротами для встановлення довжиною 90±5 мм, підʼєднується паралельно освітлювальному приладу. Розміщується у стандартній монтажній коробці або розподільній коробці освітлювального приладу.
Пристрій призначений тільки для встановлення у приміщенні. Встановлювати пристрій має професійний електрик.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 7 г |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Питание | 230 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Серый |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 31 / 24 / 11 мм |
| Розміри, мм | 31 / 24 / 11 |
| Тип вимикача/розетки | Комбінований димерний, Одинарний димерний |
| Тип устройства | Байпас |
Информация для заказа
- Цена: 419 ₴










