
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12.8В 12А*год Trinix TLFP-1212 Ultra LiFePO4 (Black) (44-00082)
2 159 ₴
- Нет в наличии
- Код: 44-00082
Акумуляторна батарея Trinix TLFP-1212 Ultra LiFePO4 ємністю 12 А·год, з вихідною напругою 12.8 В, тип – літій-залізо-фосфатна (LiFePO4), кількість циклів: > 4000.
Паралельне або послідовне підключення акумуляторних батарей не підтримується.
Застосування
Літій-ферум-фосфатні акумуляторні батареї – різновид літієвих акумуляторних батарей, які останнім часом все активніше впроваджуються в промисловість і побут, а також активно використовуються в автономних системах електропостачання, коли є необхідність проектування сучасних вітрогенераторів, сонячних батарей. Крім того, підходять для джерел безперебійного живлення 220В, що працюють із зовнішніми акумуляторами.
Переваги літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей
За всіма параметрами LiFePO4 АКБ 12.8В набагато перевершують своїх попередників – свинцево-кислотні, гелеві та літій-іонні батареї:
- набагато більша кількість циклів заряду-розряду;
- вбудована BMS-плата автоматично контролює рівномірне заряджання всіх елементів, а також забезпечує захист від надлишкового заряду/розряду акумуляторів, що суттєво продовжує термін її життя;
- швидка зарядка – до 2х годин до 100% ємності;
- стабільна вихідна напруга – весь час розрядки батарея стабільно тримає номінальну напругу;
- здатні утримувати власну напругу навіть за умов досить великих навантажень – їх ККД варіюється в межах від 95 до 98%;
- без наслідків можуть тривалий час перебувати у розрядженому стані;
- мала вага – приблизно в 2 рази легше за свинцеві.
Ключові властивості Trinix TLFP-1212 Ultra LiFePO4
- Тип акумуляторної батареї: LiFePO4 – літій-залізо-фосфатна.
- Вихідна напруга: 12.8 В.
- Ємність: 12 А·год.
- Кількість циклів: > 4000.
- Максимальний струм заряду: 12 А; максимальний струм розряду: 12 А.
- Тип клемм: F2.
- Розміри: 151 / 99.5 / 100 мм.
- Вага: 1.5 кг.
Використовувати лише у приладах, що підтримують даний LiFePO4 тип акумуляторних батарей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 12 |
| Ємність акумулятора | 12 Ah |
| Вес | 1.5 |
| Вид | Акумулятори |
| Выходное напряжение | 12.8 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Вбудована BMS-плата, Кількість циклів > 4000, Швидка зарядка до 2 годин, ККД 95-98%, Стабільна вихідна напруга, Паралельне або послідовне підключення не підтримується |
| Применение | Джерела безперебійного живлення |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество циклов | > 4000 |
| Максимальна енергоємність | 153.6 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 12 А |
| Максимальний струм розряду | 12 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Напряжение | 12.8 |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Особенности | З BMS платою |
| Рабочая температура | Розряд: -20 °С ~ +55 °С; заряд: 0 °С ~ +55 °С; зберігання: 0 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 151 / 99.5 / 100 мм |
| Розміри (Д х Ш х В) | 151.0 х 99.5 х 100.0 |
| Розміри, мм | 151 / 99.5 / 100 |
| Совместимость | Джерела безперебійного живлення 220 |
| Тип АКБ | Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) |
| Тип клем | T2/F2 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 2 159 ₴




