
IP-відеокамера з WiFi 4Mp IMOU Turret IPC-T42EP-C f=2.8mm, ІЧ підсвічування, з мікрофоном (99-00019575)
2 610 ₴
- В наличии
- Код: 99-00019575
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Mp купольна IP-відеокамера з підтримкою WiFi; макс. роздільна здатність запису 2560*1440@25к/с; об'єктив f=2.8 мм; кути огляду 90°(Г) / 50°(В) / 107°(Д); матриця 1/2.8" CMOS; ІЧ-підсвічування 30 м; відеокодек H.264, H.265; запис за детекцією руху та сигналізація по звуку; вбудований мікрофон; цифрове збільшення у 8 разів; підтримка ONVIF; зберігання на карту пам’яті Micro SD до 512 Гб (купується окремо); порт Ethernet 1*RJ45, 1 x 100 Мбіт/с; WiFi IEEE802.11b/g/n/ax; живлення DC 12В 0.5A; споживана потужність 3 Вт; пластиковий корпус; робоча температура -20°C~+50°C; габаритні розміри Ø 109.9 / 81.3 мм; вага 200 г
IP-відеокамера IMOU Turret IPC-T42EP-C для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю 4 Мп і фокусною відстанню 2.8 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 30 м. Запис за детекцією руху та звуку. Пластиковий корпус.
Застосування
Купольну IP-відеокамеру можна встановлювати для охорони як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі. Робоча температура становить від -20°C до +50°C.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 4 Мп.
- Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 2560*1440 пікселів складає 25 кадрів на секунду.
- Матриця 1/2.8" 4MP CMOS.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 2.8 мм, кути огляду 90°(Г) / 50°(В) / 107°(Д).
- Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 30 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Мережевий протокол ONVIF, камера сумісна з відеореєстраторами популярних брендів Dahua та Hikvision.
- Ведеться запис за детекцією руху та сигналізація по звуку.
- Мережевий інтерфейс 1xRJ45, 1 x 100 Мбіт/с, WiFi – IEEE802.11b/g/n/ax.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 200 |
| Вага в упаковці | 200 г |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | IMOU, 1/2.8" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м – ІЧ |
| Додаткові характеристики | Запис за детекцією руху, Сигналізація по звуку, Підтримка ONVIF |
| Диапазон рабочих температур | -20 °C ~ +50 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 50° |
| Угол обзора по горизонтали | 90° |
| Кути огляду | 90°(Г), 50°(В), 107°(Д) |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 x 100 Мбіт/с |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Провідні інтерфейси | LAN, RJ45 |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n/ax |
| Робоча напруга | DC 12В 0.5A |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2560x1440 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 109.9 х 109.9 х 81.3 мм |
| Розміри, мм | Ø 109.9 / 81.3 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ip wifi камера з віддаленим доступом, з мікрофоном, з картою пам'яті |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Цифровий зум | 8x |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 x 1440 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 610 ₴




