
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 25.6В 100А*год 2560Вт*год Kraft PW-100-24 LiFePO4 настінний монтаж (42-00167)
18 536 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00167
Kraft PW-100-24 LiFePO4 – літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея 25.6 В/100 А·год (2560 Вт·год) для настінного монтажу. Максимальний струм заряду/розряду 50 А/100 А. Ресурс: більше 6000 циклів заряджання/розряджання. Комунікаційні порти RS485, CAN, RS232. Можливе паралельне підключення до 15 акумуляторних батарей у систему для підвищення ємності та тривалості автономної роботи. Батарея підключається до гібридних або автономних інверторів Kraft або інших виробників.
Застосування
Акумуляторна батарея – елемент системи безперебійного живлення. Підключається до інверторів Kraft або інших виробників, що виконують функцію джерела резервного або автономного живлення. У разі наявності струму у мережі електропостачання інвертор працює від електромережі, одночасно заряджаючи акумуляторний блок. Якщо струм в електромежі зникає, система перемикається на живлення від акумуляторної батареї.
Ключові властивості та можливості
- Заснована на технології LiFePO4, що характеризується швидким заряджанням, невеликою втратою ємності, великим ресурсом циклів заряду-розряду, стабільною вихідною напругою, широким діапазоном робочих температур.
- Номінальна робоча напруга 25.6 В, номінальна ємність 100 А·год, максимальна енергоємність 2560 Вт·год.
- Вбудована система керування акумуляторними батареями BMS, яка може контролювати напругу, струм, температуру та іншу інформацію про акумуляторну батарею.
- Ресурс батареї становить більше 6000 циклів.
- Максимальний струм заряду/розряду 50 А/100 А.
- Комунікаційні порти RS485, CAN, RS232 для підключення до інверторів.
- Гнучка конфігурація, кілька акумуляторних батарей можуть бути підключені паралельно для розширення ємності та збільшення тривалості автономної роботи. Максимальне підключення – 15 акумуляторних батарей у системі.
- Дисплей на передній панелі для відображення стану акумуляторної батареї.
- Система захисту від перерозряду, перезаряду, надмірного струму, короткого замикання, перегріву.
- Настінний монтаж, легке встановлення та обслуговування.
- Акумуляторна батарея нетоксична, екологічно чиста і безпечна для навколишнього середовища.
Використовувати лише у приладах, що підтримують даний LiFePO4 тип акумуляторних батарей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Интерфейсы | 1 x CAN, 1 x RS485, 1 x RS232 |
| Вес | 28 кг |
| Вес (кг) | 28 |
| Висота, мм | 453 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина, мм | 160 |
| Додаткові характеристики | більше 6000 циклів заряджання-розряджання<br>паралельне підключення до 15 батарей<br>система захисту від перезаряду, короткого замикання, перегріву<br>екологічно чиста |
| Допустима потужність, Вт | - |
| Діапазон максимальних температур, °С | -20 - +55 |
| Діапазон робочих температур, °С | -20 - +55 |
| Применение | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Захист | Від короткого замикання <br> Від перевантажень, <br> Від перегрівання <br> Від переполюсовання |
| Класс защиты | IP55 |
| Комплектация | Монтажна пластина <br> Болти і гайки <br> Кабелі (жовтий, червоний, чорний) <br> Клеми для підключення <br> Порт для з'єднання |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Количество фаз | - |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальна енергоємність | 2560 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Напряжение | 25.6 В |
| Напруга акумуляторної батареї, В | 25.6 |
| Напруга завершення заряду | 29.2 В |
| Номинальная мощность, Вт | 2560 |
| Особенности | швидке заряджання<br>невелика втрата ємності<br>великі цикли заряду-розряду<br>стабільна вихідна напруга<br>широкий діапазон робочих температур |
| Під'єднання пристрою | До мережі |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 380 / 453 / 160 мм |
| Розміри, мм | 380 / 453 / 160 |
| Струм зарядки батареї, А | 50 |
| Степень защиты | IP55 |
| Термін роботи | 5 років |
| Тип | Off Grid |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип защиты | Від короткого замикання, розряду/перезаряду, перегріву, надмірного струму |
| Тип монтажа | Настенный |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
| Форма вихідного сигналу | - |
| Ширина, мм | 380 |
- Цена: 18 536 ₴









