
Оповіщувач світлозвуковий Trinix EVAC-01 80dB 220V/12-24V з акумулятором LiFePo4 3.2V/1500mAh (90-00026)
1 118 ₴
- В наличии
- Код: 90-00026
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оповіщувач світлозвуковий; акустична потужність 80 дБ; LED-елементи: 6500 К/150 Лм, видімість до 24 м; напруга живлення AC/DC 12-24 В, AC 190-240 В, споживана потужність 4.5 Вт; вхідний струм 0.07 А; вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 3.2 В/1500 мАг, час автономної роботи до 3 годин; клас захисту IP65; робоча температура +5°C~+45°C; розміри 351 / 118 / 76 мм, вага 650 г. Інформаційні написи замовляються на вибір: «Вихід», «Напрямок до евакуаційного виходу», «Стрілка-показник напрямку руху», «Пожежа», «Порошок Виходь!», «Газ Виходь!», «Порошок Не входити!», «Газ Не входити!», «Аерозоль Не входити!», «Аварійне освітлення», «Тривога», «Аерозоль Виходь!»
Оповіщувач світлозвуковий Trinix EVAC-01. Акустична потужність 80 дБ. Напруга живлення AC/DC 12-24 В, AC 190-240 В, споживана потужність 4.5 Вт. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 3.2 В/1500 мАг, час автономної роботи до 3 годин, час заряджання до 4 годин. Пристрій із класом захисту IP65, водонепроникний. Інформаційні написи замовляються на вибір.
Застосування
Світлозвуковий оповіщувач широко використовується в системах пожежної сигналізації і призначений для позначення шляхів евакуації та сповіщення про небезпеку. Різні інформаційні написи дозволяють використовувати оповіщувач в системах попередження спеціального призначення, в тому числі і газової сигналізації.
Ключові властивості
- Максимальна гучність вбудованої сирени 80 дБ.
- Яскраве та чітке LED-освітлення із видимістю до 24 м, параметри LED-елементів 6500 К/150 Лм.
- Напруга живлення AC/DC 12-24 В, AC 190-240 В, споживана потужність 4.5 Вт.
- Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 3.2 В/1500 мАг розрахована на автономну роботу до 3 годин. Час заряджання 4 години.
- Корпус з полікарбонату та ABS-пластику з класом захисту IP65.
- Інформаційні написи замовляються на вибір: «Вихід», «Напрямок до евакуаційного виходу», «Стрілка-показник напрямку руху», «Пожежа», «Порошок Виходь!», «Газ Виходь!», «Порошок Не входити!», «Газ Не входити!», «Аерозоль Не входити!», «Аварійне освітлення», «Тривога», «Аерозоль Виходь!».
- Настінний або стельовий монтаж.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність вбудованої батареї | 1500 мАг |
| Батарея | Вбудована |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 650 |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гучність сирени | 80 дБ |
| Додаткові характеристики | Світлова індикація; Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 3.2V/1500 мАг; Видимість до 24 м; LED 6500 К/150 Лм; Час автономної роботи до 3 год |
| Диапазон рабочих температур | +5 °C ~ +45 |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Живлення пристрою | AC 220 В, AC/DC 12-24 В, Акумуляторна батарея |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Белый |
| Максимальна гучність | 80 дБ |
| Материал корпуса | ABS-пластик, Полікарбонат (PC) |
| Оповещение | Світлозвукове |
| Робоча напруга | AC 190-240 В, AC/DC 12-24 |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 351 х 118 х 76 |
| Розміри, мм | 351 / 118 / 76 |
| Световая индикация | Да |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 0.07 |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Термін роботи сирени від одного заряду батареї | до 3 годин |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 118 ₴










