
Комплект резервного живлення: джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1203LED(P) і акумуляторна батарея Trinix 12В 7.2Аг AGM
1 539 ₴
- В наличии
- Код: 41-00040-44-00045
Комплект резервного живлення: джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1203LED(P) і акумуляторна батарея Trinix 12В 7.2Аг AGM. Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 12 В; вихідний струм номінальний 3 A, максимальний 3.6 А; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; місце під акумуляторну батарею 7 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А; пластиковий бокс; 228 / 195 / 78 мм. Акумуляторна батарея свинцево-кислотна (AGM); ємність 7.2 Аг, вихідна напруга 12 В; тип клем F2; розміри 95+5 / 151 / 65 мм; вага 2.07 кг
Комплект резервного живлення: джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1203LED(P) і акумуляторна батарея Trinix 12В 7.2Аг AGM – забезпечує стабільне живлення для критично важливих пристроїв під час відключень електроенергії, поєднуючи надійність джерела безперебійного живлення
В комплекті:
- Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1203LED(P).
-
Trinix 12V7.2Ah/20Hr AGM Акумуляторна батарея 12В 7.2Аг свинцево-кислотна.
Застосування
Цей комплект ідеально підходить для забезпечення безперебійного живлення в умовах короткочасних або тривалих перебоїв електроенергії. Комплект забезпечує стабільну роботу систем відеоспостереження, охоронної сигналізації, роутерів, модемів чи невеликих офісних пристроїв. Це оптимальне рішення для домашнього використання, малого бізнесу або інших об'єктів, де важлива надійність і захист обладнання від збоїв.
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1203LED(P) з LED-індикацією, у пластиковому боксі з місцем під акумуляторну батарею 7 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/3 А, вхідна напруга 190-265 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 3 А, максимальний 3.6 А.
- Місце під акумуляторну батарею 7 Аг.
- Номінальна потужність 36 Вт.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, перевантаження.
- Пластиковий бокс з розмірами 228 / 195 / 78 мм.
Акумуляторна батарея Trinix 12V7.2Ah/20Hr AGM ємністю 7.2 Аг, з вихідною напругою 12 В, тип – AGM свинцево-кислотна.
Переваги AGM акумуляторів
Акумулятори 12В з технологією AGM, що використовують абсорбовані сепаратори електроліту та мають герметизований корпус, володіють численними перевагами:
- Відсутність потреби в обслуговуванні протягом усього терміну служби.
- Нечутливість до короткострокового глибокого розряду батареї.
- Можливість встановлення в будь-якому положенні, за винятком перевернутого.
- Стійкість до вібрацій.
- Швидший процес зарядки та менший рівень саморозряду, порівняно зі звичайними свинцево-кислотними батареями.
Ключові властивості
- Тип акумуляторної батареї: AGM свинцево-кислотна.
- Вихідна напруга: 12 В.
- Ємність: 7.2 Аг.
- Максимальний струм заряду: 2.1 А; максимальний струм розряду: 24.4 А (5 хв.).
- Тип клем: F2.
- Розміри: 95+5 / 151 / 65 мм.
- Вага: 2.07 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Цвет | Белый |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| all_items_salable | 1 |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Беспроводной стандарт | — |
| Производитель | Kraft, Trinix |
| Вес | 2.07 |
| Вид | Блоки живлення |
| Выходной ток | 3 А |
| Входное напряжение | 190-265 В |
| Додаткові характеристики | Місце під акумулятор 7 Аг, Номінальна потужність 36 Вт, Струм заряду 1.2 |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Керування | Локальний доступ |
| Комплект поставки | Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1203LED(P), Trinix 12V7.2Ah/20Hr AGM акумулятор 12В 7.2Аг |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Особенности | LED-індикація, Захист від короткого замикання, Захист від підключення невірної полярності АКБ, Захист від глибокого розряду АКБ, Захист від перевантаження |
| Розміри | 228 / 195 / 78 мм, 95+5 / 151 / 65 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 228 х 195 х 78 |
| Розміри, мм | 228 / 195 / 78 , 95+5 / 151 / 65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип виконання | Пластиковий бокс |
| Тип установки | Наружний |
| Тип защиты | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея, Блок безперебійного живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
- Цена: 1 539 ₴



