Мережевий зарядний пристрій Choetech PD5012 mini PD30W GAN A+C Black (PD 30 Вт) з 2 вихідними портами: USB Type-A та USB Type-C. Підтримка протоколів швидкої зарядки PD3.0, QC3.0, а також режиму PPS.
Застосування
Прекрасний додаток для будь-якого робочого столу. Дозволяє зарядити 2 різні пристрої одночасно, використовуючи при цьому одну розетку. Компактний корпус та невелика вага дозволяють знайти місце в будь-якій сумці, завдяки чому зарядний пристрій ідеально підходить для дому, офісу та подорожей.
Зарядний пристрій на основі технології GAN (напівпровідник з нітриду галію) забезпечує швидшу зарядку при компактних розмірах. Завдяки ефективнішому теплообміну GAN дозволяє використовувати вищі потужності без перегріву. Це робить пристрій легким і придатним для швидкої зарядки сучасних гаджетів.
Ключові властивості
- Вхідна напруга: 100-240 В 50/60 Гц 0.8 А макс.
- Вихід 1 USB Type-C: 5В/3А, 9В/3А, 12В/2.5А, 15В/2А, 20В/1.5А (30 Вт макс.).
- Вихід 2 USB Type-A: 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А (18 Вт макс.).
- Спільний вихід (USB Type-A + USB Type-C): 5В/3А.
- Підтримка протоколів швидкого заряджання PD3.0, QC3.0.
- Підтримка технології PPS (Programmable Power Supply) дозволяє автоматично підлаштовувати параметри напруги та струму під конкретний пристрій.
- Вбудована система захисту: від надмірного струму, перенапруги, перегріву, короткого замикання, перезаряджання.
- Матеріал корпусу: пластик ABS + PC.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHOETECH |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB-вихід | USB-A x 1, USB-C x 1 |
| Вихідна напруга | П'ять |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідний струм | 3 А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Вхідний струм | 0.8 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість портів | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Технологія GAN (нітрид галію), Швидка зарядка PD3.0, Швидка зарядка QC3.0 |
| Розміри | 30.8 / 32.2 / 75 мм |
| Розміри, мм | 30.8 / 32.2 / 75 |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
- Ціна: 578 ₴








