
IP PTZ-відеокамера з WiFi 5Mp IMOU Cruiser 2 IPC-GS7EP-5M0WE f=3.6mm ІЧ+LED підсвічування, з мікрофоном (99-00013149)
3 915 ₴
- В наличии
- Код: 99-00013149
IP PTZ-відеокамера IMOU Cruiser 2 (IPC-GS7EP-5M0WE) з роздільною здатністю 5 Мп, обладнана фіксованим об’єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм, з кутом повороту 0-340° і нахилу 0-90°. Підтримується ІЧ та LED підсвічування дальністю до 30 м та повнокольоровий нічний режим. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як виявлення людей/транспортних засобів, автотрекінг, виявлення руху тощо. Відеокамера з фукціями активного захисту – світловою (сирена 110 дБ) та звуковою (прожектор) сигналізацією, вбудованим мікрофоном і динаміком. Завдяки класу захисту IP66 камера може використовуватись у різних погодних умовах на вулиці.
Застосування
Камеру IMOU Cruiser 2 у водонепроникному корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони зовнішніх і внутрішніх об’єктів. Вона підходить для приватних будинків, дач, офісів, шкіл, лікарень, житлових комплексів, парків та інших об’єктів середнього розміру.
Ключові властивості та можливості
- PTZ-камера обладнана фіксованим об'єктивом з роздільною здатністю 2880x1620 (5 Мп) і швидкістю 30 кадрів на секунду. Матриця камери: 1/2.7" CMOS.
- Підтримується ІЧ та світлодіодне підсвічування з дальністю до 30 м. Камера має чотири режими нічного бачення:
- повнокольоровий режим: вбудовані прожектори забезпечують яскраве кольорове зображення в темряві;
- інфрачервоний режим: чорно-біле зображення високої якості за допомогою інфрачервоного підсвічування;
- інтелектуальний режим: автоматичне перемикання між інфрачервоним і повнокольоровим режимом у разі виявлення руху;
- вимкнення підсвічування: усі режими підсвічування відключені для збереження конфіденційності.
- Панорамний огляд: кут повороту 0~340° і нахилу 0~90° забезпечує контроль усієї території.
- Активний захист: камера оснащена вбудованим прожектором і сиреною з гучністю 110 дБ для відлякування непроханих гостей.
- Штучний інтелект: точне виявлення людей і транспортних засобів завдяки технології IMOU SENSE™. Дальність виявлення: до 22 м для людей і до 44 м для авто.
- Функція автотрекінгу: автоматичне відстеження рухомих об’єктів.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265/H.264 скорочує обсяг архіву без втрати якості.
- Двосторонній аудіозв'язок: вбудовані мікрофон і динамік дозволяють спілкуватись у режимі реального часу.
- Можливості зберігання: підтримка карт пам'яті microSD (до 256 ГБ), хмарного сховища або NVR.
- Підтримка Wi-Fi 6: підвищена швидкість передачі даних і стабільність з'єднання завдяки дводіапазонній антені, дальність зв’язку до 120 м.
- Мережевий інтерфейс: 1xRJ45 (100Mbps), підтримка мережевого протоколу сумісності ONVIF.
- Міцний корпус із класом захисту IP66 забезпечує захист від пилу та вологи, що дозволяє камері працювати при температурах від -30°C до +60°C.
- Комплектація: камера, блок живлення, водонепроникний з’єднувач, шаблон для монтажу, комплект гвинтів та дюбелів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення перетину лінії, Виявлення руху, Вхід/вихід із зони, Класифікація людина/транспортний засіб, Смарттрекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi, RJ-45, Micro SD |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 370 |
| Вид | Speed Dome, Вуличні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | ONVIF, Wi-Fi 6, Автотрекінг, Виявлення людей/транспортних засобів, Двосторонній звук, Сигналізація (сирена 110 дБ), Повнокольоровий нічний режим |
| Диапазон рабочих температур | -30°C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Комплектация | Камера, блок живлення, водонепроникний з’єднувач, шаблон для монтажу, гвинти та дюбелі, кронштейн |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 42 |
| Угол обзора по горизонтали | 85 |
| Кути огляду | 85°(Г), 42°(В),102°(Д) |
| Кути повороту / нахилу | 340°/ 90° |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0-90 |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Фіксований |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0-340 |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, RJ45 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Imou |
| Робоча напруга | DC 12В 1 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 110.4 х 128.8 х 132.7 |
| Розміри, мм | 110 / 129 / 133 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові, Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Цифровий зум | 8x |
| Частота запису | 30 кадр/с |
- Цена: 3 915 ₴






