
Карта доступу EM-Marine Trinix EM-05 (1.8 мм) (69-00071)
16 ₴
- В наличии
- Код: 69-00071
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Карта доступу формату EM-Marine 125 кГц товщиною 1.8 мм. Дальність спрацювання до 10 см. Розміри 85 / 54 / 1.8 мм
Карта доступу Trinix EM-05 (1.8 мм) формату EM-Marine 125кГц для застосування в системах контролю і керування доступом. Товщина карти 1.8 мм.
Застосування
Пристрій спрацьовує під час піднесення до зчитувачів формату EM-Marine. При наближенні карти на відстань до 10 см зчитувач реагує на правильний/неправильний електронний ключ карти, надаючи або забороняючи доступ користувачу. Карта може заноситися в базу даних СКУД шляхом піднесення до зчитувача або ручного введення коду карти в базу (код карти вказано на карті).
Ключові властивості
- Працює зі зчитувачами формату EM-Marine, робоча частота 125 кГц.
- Технологія: безконтактна радіочастотна ідентифікація (RFID).
- Дальність спрацювання: до 10 см.
- Має вшитий унікальний номер довжиною 40 біт, який не можна перезаписати.
- Розміри 85 / 54 / 1.8 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10 |
| Вид | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Пластик, унікальний 40-бітний номер, дальність до 10 см, товщина 1.8 |
| Комплектация | Карта доступу EM-Marine Trinix EM-05 (1.8 мм) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая частота | 0.125 |
| Розміри | 85 / 54 / 1.8 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 85 х 54 х 1.8 |
| Розміри, мм | 85 / 54 / 1.8 |
| Тип ключів | Картки |
| Тип контроллера | — |
| Тип устройства | Карта RFID |
| Формат ключа | EM-Marine |
| Формат микросхемы | EM-Marine |
Информация для заказа
- Цена: 16 ₴






