
Кнопка керування протипожежною автоматикою Омега КА01-Б біла (12-00013)
456 ₴
- В наличии
- Код: 12-00013
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кнопка керування для включення оповіщення; живлення AC 220 В, 50 Гц / DC 12 В; струм споживання: в черговому режимі – 0.2 А, в робочому – 5А/7А; захист від ураження електричним струмом ІІ клас; клас захисту IP30; монтаж накладний; матеріал пластик; колір білий; розміри 86 / 90 / 53 мм; вага 160 г
Кнопка керування пожежною автоматикою Омега КА01-Б – це прилад системи пожежної безпеки для управління автоматикою в включення оповіщення. Призначена для функціонування в лініях змінного або постійного струму з активно-індуктивним навантаженням.
Застосування
Кнопки керування призначені для передавання сигналу «Спрацювання» на пристрої з сумісними технічними характеристиками. Використовується в приміщення різних автоматизованих системах управління електричними або електронними пристроями на об'єктах будь-якого призначення (системи охоронної, пожежної сигналізації тощо).
Ключові властивості
- Кнопка керування автоматикою для включення оповіщення на об'єктах будь-якого призначення.
- Кнопки для управління автоматикою можуть отримувати живлення від основного джерела зі змінною напругою 220В, частотою 50 Гц або резервного від акумулятора 12 В, ємністю 7 А·год. Струм, споживаний кнопкою в черговому режимі – 0.2 А, в робочому – від 5 до 7 А.
- Призначена для установки в приміщенні.
- Кнопка виготовлена в пластмасовому корпусі з кришкою, основою та днищем. Для запобігання несанкціонованого доступу кришка кнопки може бути оснащена знімним захисним склом.
- Зовнішній діаметр кабелю ліній зв’язку до 16 мм.
- Ступінь захисту відповідає IP30.
- Розміри: 86 / 90 / 53 мм мм.
- Вага: 160 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 160 |
| Высота | 53 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 86 |
| Додаткові характеристики | знімне захисне скло; захист від ураження електричним струмом ІІ клас; зовнішній діаметр кабелю до 16 |
| Диаметр | до 16 |
| Питание | 12 В, 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Номинальный ток | 5 |
| Розміри | 86 / 90 / 53 мм |
| Розміри, мм | 86 / 90 / 53 |
| Тип | Кнопка керування |
| Тип устройства | Кнопка керування |
| Ширина | 90 |
Информация для заказа
- Цена: 456 ₴

