
Блок живлення Trinix PST-12015W 12V/1.5A вологозахищений IP67 (41-00050)
290 ₴
- В наличии
- Код: 41-00050
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Імпульсний блок живлення, вологозахищений; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 1.5 А, вихідна потужність 18 Вт; вхідна напруга 100-240 В, 50-60 Гц; пластиковий корпус; клас захисту IP67; розміри 50 / 48 / 25 мм
Імпульсний блок живлення Trinix PST-12015W вологозахищений, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 1.5 А, вихідна потужність 18 Вт. Клас захисту корпусу IP67.
Ключові властивості
- Імпульсний вологозахищений блок живлення.
- Вхідна напруга 100-240 В, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В.
- Вихідний струм 1.5 А.
- Вихідна потужність 18 Вт.
- Захист від короткого замикання, перевантаження.
- Клас захисту корпусу IP67, розміри 50 / 48 / 25 мм.
- Довжина вихідного кабелю 20 см, довжина вхідного кабелю 20 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Блоки живлення |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходная мощность | 18 Вт |
| Выходной ток | 1.5 А |
| Входное напряжение | AC 220 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Захист від короткого замикання та перевантаження <br> Довжина кабелів (20 см вхідний, 20 см вихідний) |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Імпульсний блок живлення Trinix PST-12015W |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Компактний корпус <br> Стабільна вихідна напруга <br> Придатний для використання в умовах підвищеної вологості |
| Розміри | 50 / 48 / 25 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 50x48x25 мм |
| Розміри, мм | 50 / 48 / 25 |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |
Информация для заказа
- Цена: 290 ₴







