
MPPT-контролер заряду сонячних панелей Victron Energy BlueSolar MPPT 75/15 (12/24-15A) (99-00020883)
2 852 ₴
- Нет в наличии
- Код: 99-00020883
MPPT-контролер заряду для сонячних панелей Victron BlueSolar MPPT 75/15 з максимальним струмом заряду 15 А. Підтримує підключення акумуляторних батарей номінальною напругою 12/24 В. ККД 98%. Максимальний струм короткого замикання сонячної панелі 15 А. Максимальна напруга холостого ходу сонячної панелі 150 В. Номінальна потужність сонячної панелі: 12 В – 220 Вт / 24 В – 440 Вт.
Призначення та застосування MPPT-контролерів заряду для сонячної панелі
MPPT-контролери заряду використовуються для підвищення ефективності сонячних систем. Вони відстежують точку максимальної потужності сонячних панелей, що дозволяє збільшити продуктивність на 10-30 % у порівнянні зі звичайними контролерами. Контролер Victron BlueSolar MPPT 75/15 підходить для автономних та гібридних систем, оптимально працює в умовах змінної освітленості та низьких температур.
Ключові властивості та можливості Victron BlueSolar MPPT 75/15
- Максимальний струм заряду 15 А, номінальна напруга акумуляторної батареї 12/24 В. ККД 98%.
- Максимальний струм короткого замикання сонячної панелі 15 А. Максимальна напруга холостого ходу сонячної панелі 75 В.
- Номінальна потужність сонячної панелі: 12 В – 220 Вт / 24 В – 440 Вт.
- Програмований алгоритм заряджання.
- Світлодіодна індикація для відображення параметрів роботи.
- Захист: від короткого замикання, перегріву.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Victron Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | VE.Direct |
| Вес | 0.6 кг |
| ККД | 98 % |
| Класс защиты | IP43 |
| Цвет | Лазурный |
| Країна виробник товару | Нідерланди |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В, 24 В |
| Напряжение холостого хода | 75 В |
| Потужність сонячних панелей | 220 Вт (12 В), 440 Вт (24 В) |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 100 / 113 / 50 мм |
| Розміри, мм | 100 / 113 / 50 |
| Ток заряда | 15 А |
| Ток короткого замыкания | 15 А |
| Тип защиты | Від короткого замикання, Від перегріву |
| Тип устройства | MPPT-контролер заряду сонячних панелей |
- Цена: 2 852 ₴





