
Додатковий виносний прилад ДВП Омега (12-00017)
20 249 ₴
- В наличии
- Код: 12-00017
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Додатковий виносний прилад; живлення 12 В; інтерфейс RS485; клас захисту IP32; робоча температура -10 °C ~ +50 °C; розміри 320 / 370 / 110 мм; вага 5 кг
Додатковий виносний прилад ДВП Омега – індикаторна панель, призначена для дублювання усієї інформації, що виводиться на ПУ-П, має обмежені сервісні функції. Модифікація приладу ДВП може виводити інформацію з кількох ПУ-П.
Застосування
Використовується для моніторингу та відстеження роботи компонентів автоматичної системи пожежної безпеки на об’єкті. Пристрій дозволяє дистанційно відключити сигнальний пристрій, отримати інформацію про тип пошкодження, стан ліній, номер кільця або лінії, які вийшли з ладу, та відомості про номери сповіщувачів при обриві або короткому замиканні.
Ключові властивості
- Індикація стану системи та повідомлення про несправності відображаються на РК-індикаторах приладу для зручного моніторингу.
- Дистанційне керування системою здійснюється за допомогою клавіатури та дозволяє оперативно реагувати на сигнали тривоги.
- Передача даних за інтерфейсом RS485 з відстанню прийому до 1 км для гнучкого налаштування системи пожежної безпеки.
- Корпус із класом захисту IP32 захищає пристрій від пилу та забруднень.
- Відповідність вимогам ДСТУ EN54-18 «Системи пожежної сигналізації» гарантує надійність та якість роботи пристрою.
- Живлення може здійснюватися як від акумуляторної батареї 12 В, так і від зовнішніх пристроїв.
- Діапазон робочих температур від -10 до +50 °C забезпечує надійність роботи в різних умовах експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 5 |
| Вбудована сирена | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Відповідність ДСТУ EN54-18 |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +50 |
| Питание | Від акумулятора, Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали зв'язку | RS485 |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ |
| Класс защиты | IP32 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Максимальна відстань між датчиками і централлю | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение питания | 12 |
| Провідні інтерфейси | RS485 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 320 х 370 х 110 |
| Розміри, мм | 320 / 370 / 110 |
| Ступінь захисту корпусу | IP32 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Індикація на РК-індикаторах |
| Тип устройства | Додатковий виносний прилад |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 20 249 ₴

