Блок адаптера зв'язку АДС; дальність зв’язку 1000 м; живлення: 12 В; позначення ЕКВН.469.545.001; клас захисту IP32; розміри 73 / 88 / 40 мм
Блок адаптера зв'язку АДС Омега призначений для забезпечення віддаленого зв'язку до 1000 м приладів ПУ-П або ППУ-ПТ з комп'ютером.
Застосування
Використовується для перетворення сигналів протоколу RS485 у сигнали USB-порту, що дозволяє підключати промислові пристрої до комп'ютерів для моніторингу та керування.
Ключові властивості
- Блок адаптера зв'язку АДС забезпечує надійне з'єднання між промисловими приладами та комп'ютерами.
- Архітектура «клієнт-сервер».
- Організація декількох робочих місць у локальній мережі.
- Зручність конфігурації та моніторингу.
- Автоматизація пуско-налагоджувальних робіт.
- Живлення: 12 В.
- Ступінь захисту – IP32.
- Позначення ЕКВН.469.545.001.
- Розміри: 73 / 88 / 40 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вбудована сирена | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Архітектура клієнт‑сервер, забезпечує віддалений зв'язок до 1000 м, організація декількох робочих місць, зручність конфігурації та моніторингу |
| Диапазон рабочих температур | +1 °C ~ +40 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали зв'язку | RS485, USB |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ |
| Класс защиты | IP32 |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | Блок адаптера зв'язку АДС |
| Країна виробник товару | Україна |
| Максимальна відстань між датчиками і централлю | 1000 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение питания | 12 В DC |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | RS485, USB |
| Рабочая температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 73 х 88 х 40 |
| Розміри, мм | 73 / 88 / 40 |
| Ступінь захисту корпусу | IP32 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Блок адаптера зв'язку |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 2 838 ₴


