Кнопка для розблокування дверей, воріт евакуаційних виходів; живлення AC 220В, 50 Гц / DC 12 В; струм споживання: в черговому режимі – 0.2 А, в робочому – 5А/7А; захист від ураження електричним струмом ІІ клас; клас захисту IP30; робоча температура -35°C~+55°C; матеріал пластик; колір зелений; розміри 86 / 89.5 / 25 мм; вага 110 г
Кнопка керування пожежною автоматикою Омега КА11-З – це прилад системи пожежної безпеки для розблокування дверей, воріт евакуаційних виходів. Призначена для функціонування в лініях змінного або постійного струму з активно-індуктивним навантаженням.
Застосування
Кнопки керування призначені для розблокування дверей, воріт евакуаційних виходів системи пожежної безпеки. Використовується в приміщення різних автоматизованих системах управління електричними або електронними пристроями на об'єктах будь-якого призначення (системи охоронної, пожежної сигналізації тощо).
Ключові властивості
- Кнопка керування автоматикою для розблокування дверей, воріт евакуаційних виходів на об'єктах будь-якого призначення.
- Кнопки для управління автоматикою можуть отримувати живлення від основного джерела зі змінною напругою 220В, частотою 50 Гц або резервного від акумулятора 12 В, ємністю 7 А·год. Струм, споживаний кнопкою в черговому режимі – 0.2 А, в робочому – від 5 до 7 А.
- Призначена для установки в приміщенні.
- Кнопка виготовлена в пластмасовому корпусі з кришкою, основою та днищем. Для запобігання несанкціонованого доступу кришка кнопки може бути оснащена знімним захисним склом.
- Зовнішній діаметр кабелю ліній зв’язку до 16 мм.
- Ступінь захисту відповідає IP30.
- Робоча температура при -30°C~+55°C, що дозволяє використовувати її в будь-якому кліматі.
- Розміри: 86 / 89.5 / 25 мм.
- Вага: 110 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 110 |
| Вид | Кнопки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | II клас захисту, знімне захисне скло, пластмасовий корпус |
| Диапазон рабочих температур | -35°C~+55 |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Зелёный |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение питания | 12 В, 220 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча напруга | 12 В, 220 |
| Розміри | 86.0 х 89.5 х 25.0 |
| Розміри, мм | 86 / 89.5 / 25 |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 0.2 А / 5-7 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Термін роботи від одного елемента живлення | 7 А·год |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Кнопка керування |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 432 ₴


