
Кнопка керування протипожежною автоматикою Омега КА22-С з двома перемикачами синя (12-00111)
774 ₴
- Нет в наличии
- Код: 12-00111
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Кнопка для ручного запуску систем водяного пожежогасіння з двома перемикачами; живлення AC 220В, 50 Гц / DC 12 В; струм споживання: в черговому режимі – 0.2 А, в робочому – 5А/7А; захист від ураження електричним струмом ІІ клас; клас захисту IP55; настінний монтаж; матеріал пластик; колір синій; розміри 86 / 112 / 53 мм; вага 180 г
Кнопка керування пожежною автоматикою Омега КА22-С – це прилад системи пожежної безпеки для ручного запуску систем водяного пожежогасіння з двома перемикачами. Призначена для функціонування в лініях змінного або постійного струму з активно-індуктивним навантаженням.
Застосування
Кнопки керування призначені для ручного запуску систем водяного пожежогасіння. Використовується в приміщення різних автоматизованих системах управління електричними або електронними пристроями на об'єктах будь-якого призначення (системи охоронної, пожежної сигналізації тощо).
Ключові властивості
- Кнопка керування автоматикою для ручного запуску систем водяного пожежогасіння на об'єктах будь-якого призначення.
- Кнопки для управління автоматикою можуть отримувати живлення від основного джерела зі змінною напругою 220В, частотою 50 Гц або резервного від акумулятора 12 В, ємністю 7 А·год. Струм, споживаний кнопкою в черговому режимі – 0.2 А, в робочому – від 5 до 7 А.
- Призначена для установки в приміщенні.
- Кнопка виготовлена в пластмасовому корпусі з кришкою, основою та днищем. Для запобігання несанкціонованого доступу кришка кнопки може бути оснащена знімним захисним склом.
- Зовнішній діаметр кабелю ліній зв’язку 4-10 мм.
- Завдяки класу захисту IP55, кнопку можна встановлювати як в приміщенні, так і зовні під навісом.
- Розміри: 86 / 112 / 53 мм.
- Вага: 180 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 180 |
| Высота | 53 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 86 |
| Додаткові характеристики | знімне захисне скло, настінний монтаж, ІІ клас захисту від ураження електричним струмом, зовнішній діаметр кабелю 4-10 |
| Диаметр | 4-10 |
| Питание | 12 В, 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Класс защиты | IP 55 |
| Цвет | Синий |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальный ток | 5,6 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | 86 / 112 / 53 мм |
| Розміри, мм | 86 / 112 / 53 |
| Тип | Кнопка керування |
| Тип устройства | Кнопка керування |
| Ширина | 112 |
Информация для заказа
- Цена: 774 ₴

