Плавкий запобіжник для захисту ланцюгів живлення постійного струму у системах напругою 48 В; максимальний струм 250 А; максимальна напруга 58 В; падіння напруги 80 мВ; опір у холодному стані 0.2 мОм; розміри 68.8 / 19 мм p>Плавкий запобіжник Victron Energy MEGA-fuse 250A/58V для систем напругою 48 В призначений для забезпечення електричної безпеки та захисту ланцюгів живлення постійного струму. Максимальний струм 250 А, максимальна напруга 58 В.
Застосування
Запобіжник MEGA-fuse 250A/58V використовується в ланцюгах постійного струму для захисту пристроїв, що працюють на 48 В. Цей запобіжник є важливим елементом систем безпеки, запобігаючи пошкодженню обладнання в разі виникнення несправностей в електричній мережі.
Плавкий запобіжник встановлюється безпосередньо в лінії живлення перед електричним приладом. У разі перевищення допустимого рівня струму протягом певного проміжку часу, його струмопровідна вставка розплавляється, тим самим розриваючи електричне коло. Це ефективно зупиняє подальше проходження струму та захищає обладнання від пошкоджень.
Ключові властивості та можливості
- Максимальний струм 250 А, максимальна напруга 58 В.
- Падіння напруги 80 мВ.
- Опір у холодному стані 0.2 мОм.
- Розміри: 68.8 / 19 мм.
- Підходить для використання в різних енергетичних системах, які працюють з напругою 48 В.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Victron Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина (висота) | 68.8 |
| Додаткові характеристики | Падіння напруги 80 мВ, Опір у холодному стані 0.2 мОм |
| Внешний диаметр | 19 |
| Комплектация | Плавкий запобіжник MEGA-fuse 250A/58 |
| Країна виробник товару | Нідерланди |
| Максимальна напруга | 58 В |
| Максимальный ток | 250 А |
| Матеріал запобіжника | — |
| Напруга системи | 48 В |
| Номинальное напряжение | 48 |
| Номинальный ток | 250 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | 68.8 / 19 мм |
| Розміри, мм | 68.8 / 19 |
| Тип | Запобіжники циліндричні |
| Тип напруги | Постійний струм |
| Тип устройства | Запобіжник |
| Характеристики запобіжника | — |
| Ширина | 19 |
Информация для заказа
- Цена: 1 710 ₴


