
Датчик відчинення магнітоконтактний (геркон) Алай СОМК 1-8 (90-00025)
140 ₴
- В наличии
- Код: 90-00025
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Магнітоконтакт накладний (датчик відчинення), для встановлення на металеві двері або ворота; відстань спрацювання: черговий режим 15 мм / «Тривога» 28 мм; напруга комутації 1-72 В, струм комутації 0.1-100 мА; опір: у черговому режимі макс. 0.5 Ом / у режимі «Тривога» мін. 200 кОм; клас захисту IP41; робоча температура -40°C~+50°C; габаритні розміри 75 / 25 / 14 мм; вага 105 г
Магнітоконтактний датчик Алай СОМК 1-8 (геркон) – датчик відчинення, що реагує на відчинення дверей чи вікон. Підходить для встановлення на металеві двері або ворота.
Принцип дії
Пристрій складається з двох основних частин – геркона і магніта, між якими існує магнітне поле, коли вікна або двері зачинені. Зміщення позиції магніту впливає на розмикання контактів геркона в модулі і зникнення магнітного поля, внаслідок чого відбудеться посилання сигналу на централь сигналізації про виникнення тривожної події.
Ключові властивості
- Відстань спрацювання: черговий режим 15 мм / «Тривога» 28 мм.
- Напруга комутації 1-72 В, струм комутації 0.1-100 мА.
- Опір: у черговому режимі макс. 0.5 Ом / у режимі «Тривога» мін. 200 кОм.
- Напрацювання на відмову: 1000000 спрацювань.
- Монтаж накладний, на металеві двері або ворота.
- Габаритні розміри 75 / 25 / 14 мм.
Монтаж
- магніт вішається на дверях або іншій рухомій частині конструкції;
- геркон – на рамі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Алай |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 105 г |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 15 мм, 28 мм |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +50 °C |
| Додаткові характеристики | IP41, Пластик, Напрацювання на відмову 1000000 спрацювань |
| Класс защиты | IP41 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Максимальна потужність під'єднаного навантаження | 7.2 Вт |
| Максимальная мощность подключаемой нагрузки | 7.2 Вт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний, на металеві двері та ворота |
| Місце монтажу | Зовнішній |
| Об'єкт детекції | Відкриття |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 0.1-100 мА |
| Підключення | Дротове |
| Рабочее напряжение | 1-72 В |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 75 х 25 х 14 мм |
| Розміри, мм | 75 / 25 / 14 |
| Сенсори | Геркон |
| Ступінь захисту корпусу | IP41 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | Централь сигналізації |
| Тип | Дротові |
| Тип датчика | Відчинення |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Датчик відчинення |
| Тип сенсора | Геркон |
Информация для заказа
- Цена: 140 ₴

