
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 25.6В 100А*год Trinix TLFP-24100 Ultra LiFePO4 з Bluetooth (Black) (44-00087)
26 235 ₴
- В наличии
- Код: 44-00087
Акумуляторна батарея з Bluetooth та вбудованим дисплеєм Trinix TLFP-24100 Ultra LiFePO4 ємністю 100 А·год, з вихідною напругою 25.6 В, тип – літій-залізо-фосфатна (LiFePO4), кількість циклів: > 4000.
Вбудований Bluetooth модуль для підключення до мобільного застосунку JBD BMS, через який можна моніторити стан акумуляторної батареї та налаштовувати її параметри. Кожна батарея має наклейку із серійним номером, який слугує ідентифікатором для підключення у застосунку.
Паралельне або послідовне підключення акумуляторних батарей не підтримується.
Застосування
Літій-ферум-фосфатні акумуляторні батареї – різновид літієвих акумуляторних батарей, які останнім часом все активніше впроваджуються в промисловість і побут, а також активно використовуються в автономних системах електропостачання, коли є необхідність проектування сучасних вітрогенераторів, сонячних батарей. Крім того, підходять для джерел безперебійного живлення 220В, що працюють із зовнішніми акумуляторами.
Переваги літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей
За всіма параметрами LiFePO4 АКБ 25.6В набагато перевершують своїх попередників – свинцево-кислотні, гелеві та літій-іонні батареї:
- набагато більша кількість циклів заряду-розряду;
- вбудована BMS-плата автоматично контролює рівномірне заряджання всіх елементів, а також забезпечує захист від надлишкового заряду/розряду акумуляторів, що суттєво продовжує термін її життя;
- швидка зарядка – до 2х годин до 100% ємності;
- стабільна вихідна напруга – весь час розрядки батарея стабільно тримає номінальну напругу;
- здатні утримувати власну напругу навіть за умов досить великих навантажень – їх ККД варіюється в межах від 95 до 98%;
- без наслідків можуть тривалий час перебувати у розрядженому стані;
- мала вага – приблизно в 2 рази легше за свинцеві.
Вбудований Bluetooth та керування через мобільний застосунок JBD BMS
Мобільний застосунок JBD BMS призначений для керування акумуляторними батареями з вбудованим Bluetooth модулем, що дозволяє зручно підключатися до мобільного пристрою. Кожна батарея має наклейку з серійним номером, який служить ID для підключення до застосунку. З допомогою JBD BMS користувачі можуть:
- виконувати запити та керувати інформацією про батарею у режимі реального часу, перевіряти поточний стан, щоб вчасно замінювати чи обслуговувати несправні елементи;
- встановлювати та зчитувати параметри безпеки батареї. Для змін параметрів потрібен пароль;
- моніторити сигнали несправностей батареї, бачити поточні помилки та кількість несправностей у батареї.
Ключові властивості Trinix TLFP-24100 Ultra LiFePO4
- Тип акумуляторної батареї: LiFePO4 – літій-залізо-фосфатна.
- Вихідна напруга: 25.6 В.
- Ємність: 100 А·год.
- Кількість циклів: > 4000.
- Максимальний струм заряду: 100 А; максимальний струм розряду: 100 А.
- Тип клем: T14.
- Розміри: 532 / 207 / 215 мм.
- Вага: 20 кг.
Використовувати лише у приладах, що підтримують даний LiFePO4 тип акумуляторних батарей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 100 |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Вес | 20 |
| Вид | Акумулятори |
| Выходное напряжение | 25.6 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Bluetooth, SMART BMS, вбудована BMS, >4000 циклів, макс. струм заряду/розряду 100 |
| Применение | Інвертори, Джерела безперебійного живлення, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество циклов | > 4000 |
| Максимальна енергоємність | 2560 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Напряжение | 25.6 |
| Напруга завершення заряду | 29.2 В |
| Особенности | З BMS платою |
| Підтримка мобільного застосунку | JBD BMS |
| Рабочая температура | Розряд: -20 °С ~ +55 °С; заряд: 0 °С ~ +55 °С; зберігання: 0 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 532 / 207 / 215 мм |
| Розміри (Д х Ш х В) | 532 х 207 х 215 |
| Розміри, мм | 532 / 207 / 215 |
| Совместимость | SMART BMS, інвертори, Джерела безперебійного живлення, сонячні панелі |
| Тип АКБ | Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) |
| Тип клем | — |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 26 235 ₴








