
Комутатор 4K HDMI 2.0 3x1 Dtech DT-7431 (74-00123)
1 028 ₴
- В наличии
- Код: 74-00123
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4K HDMI комутатор; 3 вхідних портів HDMI, 1 вихідний порт HDMI; підтримка роздільної здатності до 3840*2160@60Hz; аудіоформати DTS-HD / Dolby-trueHD / LPCM7.1.DT S/ DOLBY-AC2 / DSD / HS (HB); ІЧ-пульт керування у комплекті; живлення DC 5 В; розмір: 120 / 58 / 11 мм
4K HDMI-комутатор Dtech DT-7431 може перемикатися між кількома джерелами HDMI-сигналу на одному дисплеї.
Ключові властивості
- 4K HDMI комутатор з 3 вхідними портами HDMI і 1 вихідним портом HDMI.
- Підтримка роздільної здатності сигналу до 4K 3840x2160@60Hz.
- Аудіоформат DTS-HD / Dolby-trueHD / LPCM7.1 / DTS / DOLBY-AC3 / DSD / HD(HB).
- Можливість дистанційного керування за допомогою ІЧ-пульта керування.
- За допомогою стандартного кабелю HDMI 24AWG відстань передачі на вході може досягати 10 метрів, а відстань передачі на виході – 5 метрів.
- Живлення DC 5 В.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DITECH |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Підтримка аудіоформатів DTS-HD / Dolby-trueHD / LPCM7.1 / DTS / DOLBY-AC3 / DSD |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Керування | Пульт ДК |
| Цвет | Серебристый |
| Комплект поставки | ІЧ-пульт керування |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | 4K HDMI, Підтримка 3840x2160@60Hz, ІЧ-пульт керування у комплекті |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Розміри | 120 / 58 / 11 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 120 х 58 х 11 |
| Розміри, мм | 120 / 58 / 11 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Коммутатор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип сигнала | HDMI |
Информация для заказа
- Цена: 1 028 ₴








