
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12.8В 100Аг Cyclen 12.8V 100AH LiFePo4 (44-00075)
15 655 ₴
- В наличии
- Код: 44-00075
Акумуляторна батарея Cyclen 12.8V 100AH LiFePo4 ємністю 100 Аг, з вихідною напругою 12.8 В, тип – літій-залізо-фосфатна (LiFePO4), кількість циклів: > 6000.
Застосування
Літій-ферум-фосфатні акумуляторні батареї – різновид літієвих акумуляторних батарей, які останнім часом все активніше впроваджуються в промисловість і побут, а також активно використовуються в автономних системах електропостачання, коли є необхідність проектування сучасних вітрогенераторів, сонячних батарей. Крім того, підходять для джерел безперебійного живлення 220В.
Переваги літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей
За всіма параметрами LiFePO4 АКБ 12.8В набагато перевершують своїх попередників – свинцево-кислотні, гелеві та літій-іонні батареї:
- набагато більша кількість циклів заряду-розряду;
- вбудована BMS-плата автоматично контролює рівномірне заряджання всіх елементів, а також забезпечує захист від надлишкового заряду/розряду акумуляторів, що суттєво продовжує термін її життя;
- швидка зарядка – до 2х годин до 100% ємності;
- стабільна вихідна напруга – весь час розрядки батарея стабільно тримає номінальну напругу;
- здатні утримувати власну напругу навіть за умов досить великих навантажень – їх ККД варіюється в межах від 95 до 98%;
- без наслідків можуть тривалий час перебувати у розрядженому стані;
- мала вага – приблизно в 2 рази легше за свинцеві.
Ключові властивості Cyclen 12.8V 100AH LiFePo4
- Тип акумуляторної батареї: LiFePo4 – літій-залізо-фосфатна.
- Вихідна напруга: 12.8 В.
- Ємність: 100 Аг.
- Кількість циклів: > 6000.
- Максимальний струм заряду: 50 А; максимальний струм розряду: 100 А.
- Розміри: 328 / 170 / 215 мм.
- Вага: 9.84 кг.
Використовувати лише у приладах, що підтримують даний LiFePO4 тип акумуляторних батарей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 100 |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Производитель | Cyclen |
| Вес | 9.84 |
| Вид | Акумулятори |
| Выходное напряжение | 12.8 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Вбудована BMS-плата, >6000 циклів, IP67, ABS-пластик, Максимальний струм заряду 50 А, Максимальний струм розряду 100 А, Максимальна енергоємність 1280 Вт*год, Швидка зарядка до 2х годин |
| Применение | Інвертори, Джерела безперебійного живлення, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Класс защиты | IP67 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальна енергоємність | 1280 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Напряжение | 12.8 |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Особенности | З BMS платою |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 |
| Розміри | 328 / 170 / 215 мм |
| Розміри (Д х Ш х В) | 328 х 170 х 215 |
| Розміри, мм | 328 / 170 / 215 |
| Совместимость | Інвертори, Джерела безперебійного живлення, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Тип АКБ | Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) |
| Тип клем | — |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 15 655 ₴






