
Підвісний гучномовець CMX PSK-20PSEN White (EN54-24) 20-10-5 Вт, 100 В, 8 Ом (19-00063)
2 696 ₴
- В наличии
- Код: 19-00063
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підвісний гучномовець, широкоформатний динамік 6.5-дюймів; потужність 5-10-20 Вт / 100 В + 8 Ом; чутливість SPL(@1W/m): 92 дБ; діапазон робочих частот 110-15000 Гц; керамічні клеми, термозапобіжник, вогнестійкий кабель; EN54-24 сертифікат; ABS-корпус та металева решітка; розміри Ø 170 / 245 мм, вага 1.7 кг
Підвісний гучномовець CMX PSK-20PSEN White потужністю 5-10-20 Вт. Корпус з ABS-пластику, металева решітка, для внутрішнього встановлення. Відповідає стандарту EN54-24.
Застосування
Підвісний гучномовець призначений для фонової музики та систем оповіщення. Підходить для використання музики та мовлення в клубах, виставкових залах, торгових і виставкових центрах.
Ключові властивості
- 6.5-дюймовий широкоформатний гучномовець.
- Номінальна вихідна потужність 5-10-20 Вт при 100 В та 8 Ом.
- Лінійний вхід 100 В або 70 В за допомогою кабелю.
- Діапазон робочих частот 110-15000 Гц.
- Білий корпус з ABS-пластику і металева решітка білого кольору.
- Швидкий монтаж за допомогою регульованого підвісного кабелю та захисного сталевого кільця, що входять до комплекту поставки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 1.7 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Стельові |
| Выходы | Клемний вихід |
| Выходная мощность | 5-10-20 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В, 70 В |
| Габарити | 170 х 170 х 245 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительная информация | EN54-24 сертифікат, керамічні клеми, термозапобіжник, вогнестійкий кабель, для внутрішнього встановлення |
| Діапазон робочих частот | 110-15000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Цвет | white |
| Комплектация | регульований підвісний кабель, захисне сталеве кільце |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Количество полос | 1 |
| Материал | ABS Пластик |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Підвісний |
| Номінальний імпеданс | 8 |
| Оснащение | Захист від перегріву |
| Особенности | — |
| Мощность | 5,10,20 |
| Назначение | Концертно-театральні |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | Ø 170 / 245 мм |
| Розміри, мм | Ø 170 / 245 |
| Система кодування звуку | — |
| Співвідношення сигнал/шум | 92 дБ |
| Тип | — |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 110-15000 |
| Чутливість мікрофона | 92 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 2 696 ₴










