
Підвісний гучномовець CMX PSK-530KEN White (EN54-24) 30-15-7.5-3.8 Вт, 100 В, 8 Ом (19-00062)
4 793 ₴
- В наличии
- Код: 19-00062
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5.25-дюймовий підвісний двосмуговий динамік; потужність 3.8-7.5-15-30 Вт, 100 В + 8 Ом; діапазон робочих частот 65-20000 Гц; керамічні клеми; термозапобіжник; вогнестійкий кабель; ABS-корпус; EN54-24 сертифікат; клас захисту IP44; розміри Ø 195 / 250 мм; вага 2.4 кг
Підвісний гучномовець CMX PSK-530KEN White 5.25-дюймовий, потужність 3.8-7.5-15-30 Вт, 100 В + 8 Ом. Відповідність стандарту EN54-24.
Застосування
Вогнетривкі гучномовці підходять для систем пожежної сигналізації та голосового оповіщення й евакуації. Застосовуються в приміщенні: ресторани, офіси, аудиторії, спортзали та торгові центри, для фонової музики.
Ключові властивості
- 5.25-дюймовий низькочастотний динамік і 1-дюймовий високочастотний 2-смуговий динамік.
- Вихідна потужність 3.8-7.5-15-30 Вт при 100 В і 8 Ом.
- Чутливість SPL(@1W/m) 90 дБ.
- Робоча частота 65-20 кГц.
- Відповідає стандарту EN54-24 EVAC.
- Роз'єм Phoenix, вогнестійкий кабель 95°C і термозапобіжник.
- Вогнетривкий корпус з ABS-пластику.
- Клас захисту IP44, для внутрішнього встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 2.4 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Стельові |
| Выходы | Клемний вихід |
| Выходная мощность | 3.8-7.5-15-30 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В |
| Габарити | 195 х 195 х 250 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительная информация | EN54-24, IP44, термозапобіжник, вогнестійкий кабель, керамічні клеми |
| Діапазон робочих частот | 65-20000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Класс защиты | IP44 |
| Цвет | white |
| Комплектация | Роз'єм Phoenix, вогнестійкий кабель |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Количество полос | 2 |
| Материал | ABS Пластик |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Підвісний |
| Номінальний імпеданс | 8 |
| Оснащение | Захист від перегріву |
| Особенности | С влагозащитой |
| Мощность | 3.8, 7.5, 15, 30 |
| Назначение | Для дому та офісу |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | Ø 195 / 250 мм |
| Розміри, мм | Ø 195 / 250 |
| Система кодування звуку | — |
| Тип | — |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 65-20000 |
Информация для заказа
- Цена: 4 793 ₴



