
Повербанк з підставкою 10000mAh Choetech B750 Black QC3.0 PD3.0 бездротова зарядка смартфонів та Apple Watch (43-00133)
1 399 ₴
- В наличии
- Код: 43-00133
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Повербанк з підставкою з ємністю батареї 10000 мАг; тип батареї: літій-полімерна (Li-pol); інтерфейси: вхід/вихід Type-C, вхід: 5V/2A, 9V/2A, вихід: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A; Lightning кабель вхід: 5V/2A, 9V/2A; бездротова зарядка: 15 Вт макс.; одночасний багатопортовий вихід: 5В/3А макс.; бездротова зарядка Apple Watch: 2.5 Вт; загальна потужність 20 Вт макс.; протоколи швидкого заряджання PD3.0/QC3.0/AFC/FCP/Apple2.4A etc; розміри 70 / 122 / 26.5 мм; вага 272 г

Повербанк з підставкою Choetech B750 з ємністю батареї 10000 мАг, літій-полімерною технологією, інтерфейси: вхід/вихід Type-C до 20 Вт, вхід/вихід Lightning кабелю – до 20 Вт, бездротова зарядка для телефонів до 15 Вт та бездротова зарядка для Apple Watch на 2.5 Вт. Підтримує швидкісне заряджання за протоколами QC3.0, PD3.0, AFC, FCP та Apple2.4A etc.
Застосування
Power Bank Choetech використовується для заряджання смартфонів та Apple Watch, які потребують швидкої та ефективної зарядки в умовах відсутності стаціонарного живлення.
Функціональні переваги
- Можливість заряджання трьох пристроїв одночасно: оснащений трьома виходами (USB-С, безпровідна зарядка телефону та безпровідна зарядка Apple Watch), що робить його універсальним для одночасного заряджання кількох пристроїв.
- Швидка зарядка: підтримує швидкісне заряджання до 20 Вт, що дозволяє зарядити смартфон до 54% за 30 хвилин.
- Підтримка протоколів швидкого заряджання: Power Bank сумісний з такими протоколами, як QC3.0/QC2.0 (Quick Charge від Qualcomm для швидкої зарядки), PD3.0/PD2.0 (Power Delivery – універсальний стандарт для різних пристроїв), ACF (Advanced Charging Forward), SCP (SuperCharge Protocol) та Apple2.4A etc. Ці технології дозволяють максимально швидко та безпечно заряджати сумісні пристрої.
- Максимальний рівень безпеки: багаторівневий захист від перезаряду, надмірного струму, перенапруги та короткого замикання гарантує безпечне використання пристрою.
- Компактний дизайн: повербанк легкий (272 г) та компактний, з розмірами 70 / 122 / 26.5 мм, що дозволяє зручно переносити його.
- Зручність у використання: завдяки вбудованій підставці телефон завжди буде перед очима, тому ви не пропустите важливий дзвінок.
Ключові властивості та можливості
- Ємність батареї 10000 мАг, тип – літій-полімерна (Li-pol).
- Інтерфейси:
- вхід/вихід Type-C: вхід: 5V/2A, 9V/2A, вихід: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A;
- виходи Lightning кабель: вхід: 5V/2A, 9V/2A;
- бездротова зарядка до 15 Вт;
- бездротова зарядка Apple Watch: 2.5 Вт;
- загальна потужність 20 Вт максимальна;
- одночасний багатопортовий вихід: 5В/3А максимально;
- Підтримка швидкої зарядки за протоколами QC3.0, PD3.0, AFC, FCP та Apple2.4A etc.

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | Без индикатора |
| Цвет | Черный |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 272 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 10000 мА·год |
| Вихідна напруга, В | 5, 9, 12 |
| Выходная мощность | 20 Вт |
| Вихідна сила струму, А | 1.67, 2, 2.22, 3 |
| Вихідний інтерфейс | Lightning, USB Type C, Бездротова зарядка Apple Watch, Бездротова зарядка для смартфонів |
| Выходные разъемы | Lightning/Type-C PD 20 Вт: 5 В/3 А, 9 В/2.23 А, 12 В/1.67 А, Бездротова зарядка 15 Вт / 10 Вт / 7.5 Вт / 5 Вт, Бездротова зарядка Apple Watch 2.5 Вт |
| Выходные интерфейсы | USB Type C, Lightning |
| Вхідна напруга, В | 5, 9 |
| Вхідний струм, А | 2, 2.22 |
| Вхідний інтерфейс | Type-C вхід 20 Вт, вихід 20 Вт, двонаправлений – заряджання і розряджання |
| Вхідні інтерфейси | USB Type C, Lightning |
| Гарантія | 12 місяців |
| Заряджається від | USB, Від мережі |
| Применение | Для подорожей, Для смартгодинників, Для смартфонів |
| Защита от | Перезаряджання, Надлишкової напруги на вході, Короткого замикання, Перегрівання, Зворотного струму |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість портів USB Type A | - |
| Кількість портів USB Type C | 1 |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 20 |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 3 |
| Особенности | Быстрая зарядка батареи |
| Розміри | 122 х 70 х 26.5 мм |
| Розміри, мм | 70 / 122 / 26.5 |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип акумуляторів | Літій-полімерні (Li-pol) |
| Тип вбудованого кабелю | - |
| Тип устройства | Повербанк |
| Характеристики роз'ємів | USB-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A; Lightning: 5V/2A, 9V/2A; Бездротова зарядка: 15 Вт; Бездротова зарядка Apple Watch: 2.5 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴









